Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a Facebookról?

Figyelt kérdés

Szörnyű belegondolni, hogy órákig fentvagyok, és már akkor is egy nagyot dobban a szívem, ha látom, hogy a földgömbön megjelenik egy szám. Pedig belegondolva, valakinek csak épp tetszett az állapotom, ergo megnyomott egy gombot, semmi extra. De én nem akarok ilyen lenni. Utálom, hogy hazajövök, és az első dolgom, hogy meg van nyitva a facebook, sőt, néha akaratomon kívül plusz ablakként megnyitom, pedig teljesen mást csinálok. Régebben amíg nem volt facebook, nem tudtam mások állapotát, gondolatait, nem olvastam a sületlenséget, sokkal jobb volt. Nagyon rosszul használom a facebookot, és mivel egyébként is egy viszonylag nehéz korszakomon vagyok most, méginkább zavar ahogy látom, hogy mások népszerűbbek mint én, több ismerősük van. Ilyen idiótaságok zavarnak.

Mit tudok tenni? Nem akarok a facebooktól függni.


2012. febr. 14. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem lesz könnyű amit most mondani fogok,eddig nem sokan tudták végigcsinálni,mert nagyon embertpróbáló és rendkívül kockázatos,de azért leírom: KAPCSOLT KI AZT A KI.ASZOTT SZÁMÍTÓGÉPET!
2012. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én hazajövök kb. 2őre és este 10ig gépezek!! Próbáltam leszokni de már feladtam mert nemmegy!
2012. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csakhogy én ebbe nem akarok beletörődni.
2012. febr. 14. 16:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy gépfüggő, nekem általában azért dobban meg a szívem, mert arra gondolok mivan ha pont Ő csinált velem kapcsolatban valamit (Aki tetszik fiú), akár lájkolta volna, írt volna ki stb.. de már nem sajnos : ( 14L
2012. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Függés nélkül nem tudunk élni. Szóval lecserélheted egy másfajta függésre. Nézhetsz helyette sorozatot, olvashatsz, elkezdehtsz tanulni valamit, hobbi, sport, találkozhatsz élőben emberekkel, stb.
2012. febr. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnek: neked sem sikerült, hiszen épp írsz, akkor miről beszélünk? :P
2012. febr. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bella766 válasza:

Sziasztok!


Amikor azt veszem észre, h túl sokat vagyok a fb-on, deaktiválom magam rajta egy időre. Ezt azért persze, mert nem akarok függő lenni. Minimum egy hétig megpróbálok nem belépni, ami néha sikerül is, és jó érzés. Ilyenkor elfoglalom magam valami mással. Persze nem könnyű, főleg az elején.

2012. febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Az elsőnek: neked sem sikerült, hiszen épp írsz, akkor miről beszélünk? :P"


Nem én vagyok a facebook függő.

2012. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De a facebook függést a gép kikapcsolásával orvoslod. Ha a tiéd be van kapcsolva, miért mondod másnak, hogy kapcsolja ki az övét?
2012. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a gép ki van kapcsolva,te nagyokos akkor szerinted hogy a bánatba facebookozna? És megint csak azt tudom mondani nem én vagyok a facebook függő.
2012. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!