Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem?

Miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés

Az osztályomról lenne szó. Sosem jöttem ki velük, nagyon irritálnak, de nem szoktam ezt kimutatni. Nem voltam annyira egyedül, van két lány akivel minden jó lenne, csak reggel volt egy kis vitánk az egyikkel. Annyi volt az egész, hogy elmentem, mert nem volt hangulatom a többiekhez. Ő ezt annak vette, hogy megsértődtem, erre mikor ezt elmondtam neki, azt mondta "ez már beteges." Aztán a másik meg teljesen mellette áll, meg mindenki ellen, mintha mindenki ellenem fordult volna. Pedig nekem rohadtul ezt mondta. Mintha most a lányok körében én lennék kiutálva. :D:D

Még azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek hogyan oldjam meg, hogy ne legyek egyedül?! Már nem is akarok barátkozni, azt hiszem általánosban semmi értelme, egyébként is olyanok mint az ovisok...


2012. febr. 14. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? Mert ha 8. akkor fél év sem és már mehetsz is el. Ha kevesebb (amire gondolok, mert elég gyerekesen viselkedsz te is) akkor próbálj meg kijönni velük, mert még 1-2 év vissza van (ha hetedikes vagy, akkor még 1 év fél) 14L (nyolcadikos)
2012. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*egy és fél! Bocsi
2012. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiúk, másik osztályból lányok-fiúk.
2012. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha normálisan viselkedsz és te sem akadsz fenn azokon az apróságokon amit ők csinálnak veled akkor kifogsz velük jönni egy semleges szinten. Ez nem feltételezi a barátkozást, viszont kizárja a rossz viszonyt, mert amennyiben jól értelmeztem, te ezt akarod.
2012. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!