Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz barát?

Szerintetek igaz barát?

Figyelt kérdés
Aki olyanokat mond rólam amik egyáltalán nem igazak. Nem tudom miért teszi, valószínű irígységből. De akkor miért jó, amikor én segítek neki, ha hív valahova én elmegyek, ő persze nem jön ha hívom. És ő a barátjának tart. Bár eddig én is annak tartottam, egyre jobban érzem úgy, hogy nem az, és csak kihasznál. Szerintetek is?
2012. febr. 14. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyiből nem lehet megmondani, mert nem írsz arról, hogy mi utal a kihasználásra. de egy barát nem mond hamis dolgokat, valamint nem irigy.
2012. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=lCJDsAhZs90



Karthago - Az Áruló



" Aki neked szól, de rád sosem néz,

Aki veled van, ha nálad a pénz

Aki úgy tesz mindent keresztbe, ahogy neked kell,

Átlép rajtad nevetve, sohasem ismert.

Barátként a szemedbe szépeket mesél,

Pár nap múlva visszahallod az ellenkezőjét.

Megtalál a világvégén, ha szüksége van rád,

Elfordul tőled, ha nem kellesz már."


"Mikor elpártol tőled a szerencséd.

Mikor elpártol tőled a szerencséd. ÁÁÁH!!"


"Áruló nem leszek, ilyet soha nem teszek!

Áruló nem leszek, ilyet soha nem teszek!

Amíg élek, amíg élek!!"


" Rád nevet, és elviszi mi a legtöbbet ér,

És te ottmaradsz majd egymagad az emlékeidnél.

Pénzé tesz mindent, neki semmi sem fáj,

Ellopná szíved, ha nem figyelsz rá.

Veled alszik, veled kel, és melletted él.

Kiről azt hitted, hogy csak tiéd,

Mást szeret rég.

Megtalál a világvégén, ha szüksége van rád,

Elfordul tőled, ha nem kellesz már."

2012. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én elmegyek ha hív, ő nem. Csak kis apróságok ezek, de nekem jelentősek, hogy én odaadok neki egy füzetet,könyvet ha kér, de ő nem, mert állítólag tanul. Ha megkérdezek tőle valamit, pl amikor nem voltam iskolába, hogy mi volt a dolgozatba, ő nem emlékszik már semmire(mert nem akar...) Meg olyanokat mond az egész osztály előtt, hogy lógtam, meg hogy olyan vagyok mint egy osztálytárs, akinek régen szokása volt minden dogánál hogy nem megy iskolába. Úgyhogy ha mégegyszer valami olyat mond, ami ennyire nem tetszik, biztos beolvasok neki.
2012. febr. 14. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kétségkívül nem barátság.
2012. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg még annyi, hogy ő ott ebédel, én szinte mindig megvártam. De ha ő valamiért hamarabb végzett, mint én, akkor nem várt meg, hanem egyből elment. és még sok ilyen apróság...
2012. febr. 14. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!