Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
töltsek egy tartalmilag "nincs értelme" nyarat a barátaimmal, akikkel jól érzem magam, vagy menjek apámmal olaszországba, ővele viszont egyáltalán nem jövök ki jól, folyton belémköt minden miatt...szal ti kivel, töltenétek a nyarat?
2012. febr. 13. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért, ha a szüleiddel töltöd, az "van értelme" nyaralás? :D Eleve nem értem, mitől van értelme egy nyaralásnak vagy nincs.
2012. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nyaralás értelme nem az, hogy jól érezze magát az ember?

Ekkor nem értem az első mondatodat.


Szerintem válaszd aszerint, hogy hogy érzed magad jobban, bár lehet, hogy kicsit nyitottabnak kéne lenned az apád felé. Esetleg nincs arra esély, hogy jól kijöjjetek? Mert gondolom a barátaiddal sokkal több időt töltesz, mint az apáddal. Persze ezt már neked kell értekelned, hisz én nem ismerem a családi helyzetedet.


Mindenesetre, azon ne törd magad, hogy "nincs értelme" a "nyaralásnak". A nyaralásnak értelme, hogy jól érezd magad, ennél több értelmének nem kell lennie.

2012. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első választás nyilvánvalóan.


Az, hogy egy nyárnak mikor van értelme szerintem relatív, de egy kamasz számára általában ha van szórakozás akkor az már elég értelmet ad a nyárnak.

2012. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!