Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Elment a kedvem az egésztől! Lécci valaki!

Figyelt kérdés
Pár hete összevesztem 2barátnőmmel akik együtt a legjobb barátnők és hát nem rég kezdtem táncolni! És a másik barátnőm is most kezdte és olyanokat írkált a másik csajnak, hogy úgy táncolok, hogy alig bírja röhögés nélkül! Mások azt mondták, hogy jó a táncérzékem a tanár pedig, hogy ügyes vagyok! Szerintetek csak azért írta, mert haragudott rám vagy pedig féltékeny? Mert mikor jóba voltunk megkérdeztem, hogy őszintén mondja meg, hogy milyen és aztmondta, hogy nem rossz de még fog alakulni! (Látni kéne őt tényleg nagyon szarul táncol nem vagyok féltékeny de ránézek és idegesít ahogy táncol) Semmi kedvem bemenni táncra annyira elment a kedvem tőle! Szerintetek mit csináljak??
2012. febr. 13. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj táncolni és ne foglalkozz vele.
2012. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hirtelen azt gondoltam, hogy abbahagyom de rájöttem, hogy óriásii hülyeség lenne:) Úgyhogy tényleg nem érdekel!

Köszönöm;)

2012. febr. 13. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Na igen, azok a híres mély női barátságok az érzékeny, hamvaslelkű szebbik nem tagjai között :)))


"Szerintetek csak azért írta, mert haragudott rám vagy pedig féltékeny?"


A nők mindenben versenyeznek. Ha valami sikerül a "barát"nőiknek, attól pánikba esnek és igyekeznek a sikert kisebbíteni leszólással.


"Semmi kedvem bemenni táncra annyira elment a kedvem tőle!"


Ez a "barát"nőd célja. Viszont neked az a célod, hogy tudj táncolni, tehát járj táncra. Ha ezt a "barát"nőd nem tudja elviselni, akkor keress más barátnőt.

2012. febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok már a barátnője megbeszéltük, hogy már nem vagyunk barátnők! És nem fogom abba hagyni mert belegondoltam mekkora hülyeség lenne!:) köszönööm:)
2012. febr. 14. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!