Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején: Van egy osztálytársam. Amikor elkerültem ebbe a suliba akkor nagyon jóba lettünk de azután egyre fokozatosan rájöttem h ő nem is olyan jó barátnő: idegesítő, buta... És egész nyári szünetben nem beszéltünk. Mikor elkezdődött a tanév már olyan volt mintha szinte nem is ismernénk egymást. Egyszer nem is olyan rég megkérdezte, hogy mi a bajom vele, és meg hablatyoltam mindenfélét, dehát most vágjam a képébe h hülye vagy és utállak? Aztán ma kezdődött az egész hülyeség. Máma reggel megkérdezte, h lenne e kedvem elmenni vele a valentin napi bálba( ne értsétek férre!!) én persze mondtam h nem. Aztán feltűnően kedve velem. Meg mikor tesi óra jött megkérdezte h ha párba kell állni leszek e vele. Én mondtam h nem. Aztán kéziztünk és egész végig arról panaszkodott h ő mennyire utálja a tesi órát, és egész végig csak követett. Aztán mikor matek órán egy halmazos feladatban véletlen egymás mellé került a nevünk persze rögtön ahogy kicsengettek jött és mutatta. Aztán meg h van e kedvem NYÁRON vele elmenni egy táborba erre én mondtam h nem. Ő meg kérdezte h miért, én mondtam h másik táborba megyek. Kérdezte milyen táborba én hülye meg megmondtam erre ő azt mondta h jön Ő IS!!!!!!!!!! Ő nem jöhet oda!!!! Az NEm lehet!!!! Nem ronthatja el a táboromat amit minden évben már úgy várok.........!!!!!!! SEGÍTSÉÉÉÉGG!!!!!!!
2012. febr. 13. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ne beszélj neki többet a táborról, hogyha kérdez, ne mondj róla infokat, adatokat.

de egyébként a legrövidebb út az egyenes, mondd meg neki, hogy nem szeretnéd, ha jönne!

2012. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, erre már gondoltam. Csak hát nem szeretek veszekedni, meg igazán nem tilthatom meg neki

Azért köszi:)

2012. febr. 13. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg ha őszinte leszel, és elmondod neki, vagy megérti, vagy megsértődik (és akkor úgysem fog elmenni:))
2012. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A butaság relatív. Mi is ítélhetnénk butának, mert a helyesírást láthatóan nem kedveled.

Inkább csak lassú, és félénk ember lehet, nem mer nyitni mások felé, ezért követ téged. Próbáld ki azt, hogy odamész random emberekhez, beszédbe elegyedsz velük, az osztálytársad persze követ, valahogy elintézed, hogy ők ketten beszéljenek, azután hirtelen eltűnsz. Mondjuk egy hirtelen témaváltással megpróbálod bevonnia beszélgetésbe, és rátereled a harmadik ember figyelmét, vagy kérdeztetsz vele valamit.

2012. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!