Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeretnék végre...

Mit tegyek? Szeretnék végre kibékülni vele

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. egy 12 éves lánnyal már bő egy éve olyan rossz a viszonyom. Iskolatársak vagyunk, elkerülhetetlen a találkozás. Megbántottam egyszer, de az régen volt, úgy gondolom már lehiggadt. Mit tegyek, hogy jó viszony legyen köztünk?? Meg ölne a szemével, ha tudna
2012. jan. 25. 19:35
 1/2 anonim válasza:
mivel bántottad meg annyira?kérj tőle bocsánatot,próbálj meg dumálni vele!
2012. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy olyan dolgokat írt, ami szerintem nem igaz rám. Én megvédem magam, nem hagyom, hogy a becsületemet befeketítsék. Sajnos dumálni nem tudok vele, mert azért tartok egy kicsit. Már az apja is beszélt velem, de nem jutott előbbre, mert én nem rendültem meg.
2012. jan. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!