Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nemtörődömség,...

Szerintetek nemtörődömség, "gáz" ha valakit nem érdekel a politika?

Figyelt kérdés
Ugye sokan hangoztatják, hogy leszarják a politikát, én is így voltam, vagyok még picit most is ezzel. Mert nem értem, és nem is érdekel. De mostanában valamiért kezd foglalkoztatni. Mármint nem a magyar politika, a fidesz, mszp, jobbik stb. ezekről még most sem tudok semmit, csak elkezdett érdekelni az, hogy milyen világban élünk, és a politika igenis befolyásolja ezt. Ennyi igazából. Ti mit gondoltok erről?

2012. febr. 9. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

engem nem érdekel. az összes ember ideges miatta...igyekszem inkább kizárni. ugyse tehetünk semmit, kár még az egészségünket is tönkretenni miatta.

már tv-t sem nézek mert csak a szarrol szol.

2012. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy érdekeljen, de kell, hogy foglalkozz vele, hiszen a te életedet, jövődet, anyagi és szociális helyzetedet is befolyásolja. Ha nem vagy tisztában az alapvető dolgokkal, vagy nincs kialakult véleményed, hogyan mész el szavazni? Honnan tudod, hogy ki képviseli az érdekeidet, elveidet? Ha bemész a szavazófülkébe, mi alapján írod oda az X-et?

Kell, hogy legyen benned ennyi felelősségtudat!

2012. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy kit x-elek amig a jelenlegi választási lehetöségek vannak...

igy is szar meg ugyis. és csak igérgetés megy.

ami fontos azt ugyis hallom a rádioban meloban.minek olvassam az ujságban meg nézzem a tv-ben is?

2012. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!