Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cikis sztorik az életből?!...

Cikis sztorik az életből?! Szexbakik, kapcsolatbeli bénaságok, vagy csak hétköznapi szerencsétlenkedések! Meséljetek! Nevessünk egy jót!

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Hát még 14 éves koromban az erdőben (tábor mellett) megakart csókolni egy pár évvel idősebb sulistársam. Szó szerint elküldtem a ...-ba. Aztán legalább egy éven keresztül a suliban rá se mertünk egymásra nézni. Én égtem előtte, mert milyen bunkót mondtam, ő égett előttem, mert szégyellte magát. Hát kínos volt sokáig, ma már nevetek ezen...
2012. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Autót szereltem, a barátnőm (milyen aranyos) segített/nézte, én közben a tegnapi vacsorának(chilis bab) köszönhetően szépen eregettem időnként (tudom nem szép dolog de muszáj) persze mikor pont nem volt ott. Az egyik visszatérésekor látta, hogy bambábban állok mint szoktam. Vicces akart lenni és megemlítette, hogy "úgy állsz ott mint aki besz@rt" azt hittem elsülyedek mert tényleg beszaladt az anyag... Azóta ő a feleségem és két gyerekem anyja (vélhetően ez nem a fent leírtaknak köszönhető szóval senki ne próbálja utánnozni.)
2012. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!