Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ilyen emberekkel mit lehet...

Az ilyen emberekkel mit lehet cisnálni, akiknek csak a 2 véglet létezik?

Figyelt kérdés

Szóval van egy ember, akinek vannak a barátok, és akik nem a barátai, azok szinte már ellenségek.

Én nem akarok (és nem is fogok többet) a barátja lenni, de én nem ellenségként tekintek rá, hanem csak simán egy másik ember.


Viszont ő ezt nem tudná felfogni, és keresztbe tenne.

Ha keresztbe tesz, vagy elterjeszt rólam valamit akkor arra mi a megoldás? Hogy kezelitek le az ilyen embereket?


Mert a barátja tényleg nem akarok lenni, ki is töröltem már régebben faceről meg iwiw-ről. Irritál. De mégsem tekintek rá ellenségként, viszont nincs szükségem a bunkózására.


Mi a megoldás az ilyen embereknél, akiknél csak a barátság vagy az ellenség létezik?


2012. jan. 23. 17:10
 1/3 A kérdező kommentje:
*csinálni
2012. jan. 23. 17:10
 2/3 anonim ***** válasza:
mondanám, hogy beszéld meg vele, de van egy olyan érzésem, hogy az ilyen emberrel nem lehet ezt megbeszélni. sajnos nem tudsz mit tenni, felül kell kerekedni rajta, és le kell sz.rni.
2012. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy minden ember véleménye érdekeljen. Nagyon sokfajta ember van. Az egyéni stikkes szokásokat pedig még az egyén maga sem tudja befolyásolni, nemhogy egy kívülálló.
2012. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!