Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért furcsállják a az emberek...

Miért furcsállják a az emberek, hogy alig ismerek bárkit?

Figyelt kérdés
Nyolc évig nem laktam otthon. Szakközépben kollégista voltam, és fősulin is. Most hazaköltöztem, és dolgozom, hogy el tudjak menni MA képzésre is. A munkatársaim folyton kérdezgetik, hogy ismerem-e ezt vagy azt az embert a városból, és mindig nagyon furcsán néznek, amikor azt válaszolom, hogy nem. Könyörgöm! Nyolc évig alig voltam itthon, csak szünetekben meg vizsgaidőszakban. Csak nem azzal töltöm az időmet, hogy járom a várost, és becsöngetek mindenkihez, hogy megismerjem?! Ráadásul mondtam is nekik, hogy nem laktam itthon egy ideje. Sőt, olyan is van, aki azt furcsállja, hogy huszonhárom évesen még nem mentem férjhez, és nincs gyerekem. Máshol is vannak ilyen emberek?
2012. jan. 18. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valami kis településen laksz? Mert ott elképzelhető, hogy meglepődnek rajta. De egyetértek, igazából semmi közük hozzá. :)
2012. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!