Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csodálkoznak az emberek...

Miért csodálkoznak az emberek azon hogy nem szeretek közéjük járni?

Figyelt kérdés
Elmagyarázom : Idegesít, felbasz nagyon sok ember. Hogy miért? Azért mert mikor úgy érzik hogy nem tudnak már mit mondani, akkor ostobaságokat beszélnek, ha meg rájuk pirítom akkor én vagyok a szemét alak. Ha tolerálom a hülyeséget, akkor egy majom vagyok, ami szintén felbasz, mert akkor én érzem magam rossznak. Hogy miért baj ez? Azért mert termelődik bennem ilyenkor adrenalin, szűkíti az ereim és ez hosszú távon nem túl egészséges dolog. Ha meg ezt elmondom nekik elmbebetegnek néznek :D Miért nem lehet megérteni hogy én jobban érzem magam egyedül, elszigetelve? Nincs semmi lelki betegségem, csak rohadt önző módon (mert biztos önző dolog már az is hogy figyelek az egészségemre) védem magam. ennyi. Én nem nézek le semmilyen embert, egészen addig megtűrök egy nagyon széles sávon mindenkit amíg nem árt nekem. A sok hülyeség pedig árt. Aki azt mondja hogy ezt le lehet szarni az hazudik vagy egyszerűen ostoba. Ez ellen én nem tudok máshogy védekezni.
2012. jan. 17. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
egy bizonyos pontig egészséges reakció amit teszel és normális. Egy pont után már beteges. Fóbia. Azt hogy hol tartasz te tudod.
2012. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, a te dolgod, akkor nyugodtan szigeteld el magad. Egy idő után senkit nem fog érdekelni, és csodálkozni sem fognak az emberek - megszokják, és "letesznek rólad".

Mivel pont ezt akarod, nem fogod bánni. :)

2012. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulj Dr. House-tól. :)
2012. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról... Miért nem barátkozol olyanokkal, akik nem idegesítenek? Azt ne mondd, hogy rajtad kívül mindenki idióta. Ha meg így érzed, akkor lehet, hogy benned van a hiba. Egyébként nem tudom miért csodálkoznak, én inkább örömmel veszem ha a hozzád hasonló kaliberű emberek kerülnek. Vannak ilyen remete típusok, ha neked ez a jó, màsnak sem kéne, hogy fájjon. Azért talàlhatják furának, mert a legtöbb ember nem ilyen, hanem társaságkedvelő.
2012. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mindenki idióta. Nem mondtam ilyet. Csak a nagy részük. Sőt, barátom is van. Igaz hogy csak egy kettő, de többet el se tudnék viselni. Fárasztóak az emberi kapcsolatok, felbasznak azok is.
2012. jan. 17. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Az mondjuk az egészséged rovására mehet ha ilyesmiken is felcseszed magad. Úgy általánosságban sem kelted vidám ember benyomását. Írásod alapján.
2012. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!