Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vannak elszállva magugtó...

Miért vannak elszállva magugtól az emberek? Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy mostanában, főleg közösségi oldalakon (facebook, iwiw, stb...) eléggé elterjedt az a szokás, hogy 50-100 képet csinál magáról az ember. Főleg nőknél, mellek és a segg kint, csücsörítés (ami elég vicces :D ) pózolás tükör előtt és persze a férfiak se kivétel. Félmeztelenül feszengenek a tükör előtt, izmoznak :D stb... Szóval nem értem mi ez az új vírus ami terjeng az emberek között. Minden fiatal már úgy öltözködik mint egy kurv@ (csillivilli cuccok, sz@rrá púderezett arc, tigris karmok, szilikon -száj, -csöcs, -segg, stb.. és persze már az idősebb korosztáj is). A férfiaknál olyat is láttam aki szájfényezte magát :D (besz@rás), feszített izmok mutogatása, fegyverrel pózolás (főleg a kisebbségnél figyelhető meg), kemény arcot vágnak "napszemcsiben" és még sorolhatnám. Egyesek már úgy viselkednek mint egy kis lány. Azt vettem észre hogy keverednek a nemek. Már nem tudni hogy ki a nő és ki a férfi.

2012. jan. 15. 11:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Miért kell versenyeznünk egymással, hogy kinek nagyobb a melle vagy a farka? Miért hajt mindenki ennyire a külsőre?
2012. jan. 15. 11:06
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A versenyszellem mindig ismegvolt azemberekben. Sajnos manapság az illemszabályok nagy részét nem ismeri egy átlag fiatal, mivel az anyukája elmulasztotta megtanítani őt ezekre. Így aztán nem érzik a határokat, talán nem is tudják a különbséget a "szexis" és az "olcsó k.urvás" között. Aztán ezek az emberek az eszükkel nemigen villognatnak, ugye.... így maradt nekik a magamutogatás, ennyit tudnak.
2012. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na az észről inkább ne is beszéljünk :D
2012. jan. 15. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az aktuális divat zavarban könnyű eltévedni.

A fiatalok alapból befolyásolhatóbbak, mint a felnőttek. Amennyiben a befolyásolás negatív jellegű, megkapjuk pont azt az eredményt, amiről te beszélsz.

2012. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg ez a csőgatya a fiúknál!

Ó, meg most nagy divat főleg fiúknál az SZTK keretes szemüveg.

2012. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik. 1x vettem fel egy ilyen csőgatyát és rendesen nem fértem el benne. Kényelmetlen, szorít, belevág a seggembe :D. Nem is értem hogy hogyan tudják ezt hordani a többiek...
2012. jan. 18. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Nalam azert van fent feher atletas izmozos kep, mert tetszik a csajoknak es nem egyszer irtak mar, h mi lenne ha?

Szal lehet vele zsirul csajozni.

2012. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!