Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung fanok miért vannak...

A samsung fanok miért vannak elszállva a galaxy note-tól meg attól az s-pen-től?

Figyelt kérdés

nem nagy cucc

sajnos ha lesz benne s-pen akkor nem lehet capacitiv mert ugye a műanyag végű s-pent az nem vinné vagy régi rezisztív lesz

iphone sokkal jobb


2011. okt. 15. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elárulok neked egy titkot, a kapacitiv érintő képernyő feltalálásával egyidejűleg feltalálták a hozzá való ceruzát is, de ez tényleg nagy titok ne mond el senkinek.
2011. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bp1985 ***** válasza:
Na, mégegy iphone matyi, akinek apuci megvette. Miért jó nektek az, hogy ide jártok kötekedni, és észt osztani. Az iphone egy korcs telefon. Van benne samsung, lg, és még ki tudja micsoda.
2011. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Aktív tollnak hívják a kapacitív kijelzőhöz való tollat te láma. Minek írsz ki baromságokat, ha nem konyítasz hozzá?
2011. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem vannak elszálva, ez az igazság.

gondolkozz már.egy 200ezres telefonba rezisztív kijelzőt tesznek?idióta

2011. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt most nem igazán értem. Leszólod a Samsungot, kijelentesz valamit (ami mellesleg eléggé butaság) aztán: "iphone sokkal jobb". Ezzel a logikai ficammal sajnos képtelenség vitatkozni.
2011. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

de mit raknak abba a tollba,hogy működjön capacitiv kijelzőn?

van valami oldal ahol pontosan le van írva?

2011. okt. 15. 22:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Van ahol pontosan le van írva. Azis hogy milyen elven működik. Az ájfonról meg annyit, hogy ingyen se kellene.
2011. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem azért kéne ájfón ingyért.


A kapacitív toll nem egy új dolog, már a HP is csinált a kapacitív kijelzők megjelenésével egy időben.


Te is barkácsolhatsz otthon:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4YE8r..


(És mellesleg van egy rakat olcsó s-pen szerű cucc az amazonon, ami iPhone és iPad kompatibilis is.)


Szóval én sem tudom, mit kell elájulni az új tolltól. Viszont a Galaxy Note tényleg jó...

2011. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ingyen énis elfogadnám, de csak azért, mert eladnám, s vennék az árából 1 nálánál sokkal értelmesebb telót, de használatra inkább Nokiát használok, mint iPhone-t.

Amúgy nincsenek elszállva, mert ők legalább tudják, hogy mi is van benne, s nem csak a márkára hajtanak. Muszáj c-vel írni a kapacitívet? Mert írhatod c-vel, csak legalább tudd, hogy mi is az. Recesszívet meg mért raknának bele 1 csúcskategóriás telefonba? Sztem annyira nem hülyék. Látod, ha gondolkoztál volna, akkor nem néznének ennyire hülyének az emberek. Az almát meg felejtsd el.

2011. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a Note egy korcs... 5" nem tudom mi értelme van... ha már MOBIL telefon akkor 1 kézzel is akarom használni... Az S-pen jó ötlet bár inkabb kisebb touch-screenekhez és tabletekhez használnám.

Am elfelejtetted hogy Samsungék a GHZekre verik magukat, és több GHzvel is fele olyan gyors telefont csinálnak mint az i4S. Ez nekik böki a csőrüket.

2011. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!