Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az oldalon miért kívánják...

Az oldalon miért kívánják egyes válaszólók a saját nyomorukat a kérdezőknek és a többi valaszólónak is? Ettől nekik jobb lesz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 22:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ne is mond. A sok rosszakaró,tudatlan ember miatt már vagy százszor megfogadtam,hogy én ide többé fel nem jövök. Egyszerűen egyik-másik hozzászólásnál nem akarom elhinni,hogy ilyen emberek léteznek. Tegnap is válaszoltam egy sütis kérdésre,ugyanis cukrász vagyok. A kérdező egy piskóta receptet kérdezett,amit a cukikban is készítenek.Én leírtam hogyan készítjük mi,erre egy "kedves" hozzászóló beszólt,hogy nem is csoda hogy olyan rossz a cukrászsütemény,a szakma szégyene,ahogy ő mondta. Hozzáteszem,nekünk van egy kiírt receptúránk,az alapján kell dolgoznunk.Én ott alkalmazott vagyok,nem igazán pattoghatok.És még én lettem a hülye...Amúgy itt a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__konyhai-praktik..

2012. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sajnos igen, azt hiszik, h jobb lesz nekik. van, aki nem elég erős, nem elég bátor ahhoz, hogy változtasson a saját életén. a lelke mélyén tudja is ezt magáról és gyengeségnek éli meg. neki könnyebb azt látni, h másnak is sz.r, mert aki az övéihez hasonló kaliberű problémán képes úrrá lenni, az tükröt tart elé és rávilágít, h valójban ő is tudna segíteni magá, csak nem teszi. nem azt mondom, h mindenki, de a nagy töbség. a pontozás meg egy vicc. hol azt látom, h a 85 felettieket direkt lepontozzák, hol azt, hogy ha valaki 50-60 % között ad értelmes, releváns vlaszt, akkor is leértékelik a 20-30%-ban hasznosra a hozzászólását, mert az előítéletek azért múködnek kőkeményen. arra büszkék, ha valakinél jobb a pontszámuk és letaszítják, azt viszont utálják, aki több pontot ér el náluk. láttam olyan 89%-ost, akit annál a "válaszánál" is lepontoztak, amikor kijavított egy elütést az egyel korábbi válaszában :)
2012. jan. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
amúgy az enyémben is van elütés bőven. elnézést érte :)
2012. jan. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: azt hittem ezt csak én látom így a pontozásnál. Sokáig olyan 85% körül voltam. Egyszerre pedig megfigyeltem,hogy még az olyan kérdéseknél is bőszen pontozgatnak lefelé,hogy mi a kedvenc színem :)
2012. jan. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ó, hát az emberek nem csak zeretetből, segíteni akarából, az összetartozás-érzés átélése miatt érintkeznek a többi emberrel! :) Miért lenne ezen az oldalon másképp. Velem is megesett. egyszer bizonytalan voltam, é végletesen kommenteltem saját kérdésemre (egy másikilyen oldalon) ott hadjáratot indított ellenem valaki, hogy meg akarom téveszteni a többieket ????? Valamelyik nap itt meg 2 sértő megjegyzést kaptam, pedig kérdésemben direkt kiemeltem, hogy ne már a megtörtént dolog miatt okoljanak, mert az nem segít, hanem tanácsot adjanak,hogy a jelen helyzetben mi lenne a legjobb. Néha nekem is fáj, de ne törödj vele! Koncentrálj a pozitív hangokra :) A pontozást észre se vettem az elején. Szerintem nem fontos. Én pl azért járok fel, mert jó beszélgetni, sok vélemyényt meghallgatni egyszere. :)
2012. jan. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nem kell ennyire komolyan venni a pontozást, nem számít bele a felsőoktatási felvételibe. :D
2012. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!