Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az oldalon miért kívánják...

Az oldalon miért kívánják egyes válaszólók a saját nyomorukat a kérdezőknek és a többi valaszólónak is? Ettől nekik jobb lesz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem lesz nekik jobb, de akik a "pálya széléről, magas lóról" tudják leszólni a másikat, sok esetben csak akkor képesek némi empátiára, ha eltöltenek huzamosabb időt az adott helyzetben.


Nem véletlenül szokták ám ezt leírni a másik embernek....

2012. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, de én nagyon érzékeny vagyok a rossz indulatra. Egyik nap írtam valamit egy abortuszos kérdéshez, erre jött a reakció, hogy a kedves válaszoló reméli, hogy a gyerekem beteg lesz, és életem végéig utálni fog, amiért megszültem. Holott csak annyit írtam, hogy nem vagyok abortusz párti, és biztos nem ez lenne az első gondolatom, ha most jelen pillanatban állapotos maradnék.


Ezek az emberek buták. És végtelenül keserűek. Gondolj csak bele, aki képes egy vad idegennek rosszat kívánni, annak vannak egyáltalán normális kapcsolatai. Hiszen az idegent még csak nem is ismeri, nem tudja, hogy milyen, csupán csak annyit lát, hogy nem osztja az ő véleményét. Szánalmas.

2012. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a rosszindulat a dögöljön meg a szomszéd tehene dolog van aháttérben, aheyett hogy örülne hogy neki még van tehene,volt egy kérdés régen,ahol a 14 éves kérdező panaszkodott hogy verik a szülei egy kedves hozzászoló beírta hogy örüljön a sorsának mert őt molesztálták is,én az ilyet nem értem,hogy képes valaki ilyet kivánni egy 14 éves kislánynak.És egyre több ilyen van hogy ha neki épp rossz legyen másnak is,és kivánja a hasonlót mindenkinek főleg azoknak akiknek még jobb is mint neki,mert ő szarban él.Egy ismerős pl minden rihének elhordott amiért annó elhagytam a exem aki csalt vert,és azt mondta hoyg megérdemeltem a verést,kidertült évek óta csalja és veri a férje,és manapság egyre több ilyen rosszindulatú másoknak hasonlót kívánó lény van,a saját keserűsségük végett de nem értem,miért jó ez, mert ettől nekik nem lesz jobb vagy igen?És én látom rosszul,nekem is azt kéne kívánomm másnak ami nekem épp rossz?Tuti a Marsról jötem,mert nem értem az ilyet.
2012. jan. 13. 22:44
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem is van abortusz kérdéses élményem,én azért kaptam ott mert leírtam hogy nem akarok szülni,inkább örökbe fogadni,mert nem szertném ha a gyermekem a beteségem miatt elmenne,vagy épp örökölné tőlem.Buták az emberek.
2012. jan. 13. 22:47
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én nem egyszer kaptam azért, mert máshonnan közelítettem meg az adott problémát! nem értem miért kéne ugyanazt szajkózni minden válaszolónak, pont azért van az oldal, hogy sokan "dugjuk össze a fejünket".
2012. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, és még ott van mellette a lepontozás! Tudom, hülye vagyok, hogy ilyenekkel foglalkozom, de egyszerűen idegesít, ha egy teljesen semleges válaszomat lepontozzák azért, mert neki nem az a véleménye...idegtépő.


Ez a dögöljön meg a szomszéd tehene teljesen igaz. Egyik tanárom ezt úgy fogalmazta, hogy manapság, ha elkapok a kertbe egy vakondot, ahelyett, hogy megölném, inkább átdobom a szomszéd kertjébe. Sajnos ez tényleg így van. És akkor csodálkozunk, hogy honnan van a sok gyűlölet.

2012. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen utolsó,minden szavad igaz,és sajnos azon se kell csodálkozni hogy miért tart ott az ország ahol.
2012. jan. 13. 23:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is az abortuszosokkal gyűlt meg itt a bajom.

Kerek perec elmondtam(leírtam), hogyha most teherbe esnék, nem tartanám meg. Van egy kislányom, eddig csak feketén dolgoztan, gyed nuku, a férjemnek hónapról hónapra csökken a fizetése, a tartalékunkat feléltük, mikor két hónapig nem dolgozott.

Albérletben élünk.

Erre megkaptam a hőzöngést, hogy mondjuk le az internetet, adjuk el a gépet, mindjárt lenne pénz.

Hűségidő, ködbér, ugye az nincs.

Így is meghúztuk a nadrágszíjjat, védekezünk, de ha mit ad isten bejönne, hogy teherbe esek, elvetetném. Egy nyikkanás nélkül. Mert inkább megadok mindent egy gyereknek, mint kettőnek semmit.

2012. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Az emberek itt élik ki magukat,az egyetlen szórakozásuk,hogy feljönnek ide a gyakorira osztani az észt. A pontozási rendszerről meg pont ma írtam ki egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__2559768-..

Itt nem értékelik,ha van önálló gondolata az embernek,vagy valamit más oldalról közelít meg. Legyél Te is birka,írd le azt,amit már előtted húszan és megy a zöld kezecske. Sokak számára minden vagy fekete vagy fehér.

2012. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igen csak a sok ostobenko ezt nem érti,hogy nem vagy attól szardarab ha elveteted, mert nem tudnád etetni,és mehetnétek a híd alá,ezek buták,tele van az ország éhező gyerekkel,és nem kell mondjuk panelba albérletbe minibálbérre,segélyre,három mellé egy negyedik éhes száj is.Ezek nem értik csak a saját vélemünyeket szajkozzák,másé nem érdekli őket...És ha te nem értesz egyet velük,rohadj meg kívánnak neked szépket csak mert nekik épp keserű az életük.
2012. jan. 13. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!