Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kerülik el az emberek a...

Miért kerülik el az emberek a panaszkodó embert, ahelyett hogy segítenék?

Figyelt kérdés
A barátaim megszakították velem a kapcsolatot,mikor elkezdtem panaszkodni (szerintük). Egy barátnak elvileg segítenie kéne. De azok a nyomik nem tették. :@
2012. jan. 9. 15:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

"annyira mégsem lehetek elviselhetetlen? Igen,panaszkodom. Nem ártok vele senkinek."

De igen,az idegeikre mész.mindenkinek megvan a maga baja,és ahelyett,hogy te is azon dolgoznál,hogy megold a sajátodat,másokat fárasztasz.

Aki panaszkodik,az nem akar megoldást! az csak panaszkodni akar,hogy figyeljenek rá,ezt élvezi.ezért nem pátyolgatnak.

2012. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Majd megoldom,ha tudom,mit kell tennem. Egyelőre nem tudom,szóval...
2012. jan. 19. 14:46
 33/39 A kérdező kommentje:
Meg már hozzászoktam. Nem tudok leszokni róla. Ez van!
2012. jan. 19. 14:54
 34/39 anonim válasza:
Hát akkor te változni sem akarsz, még egy jó alkalom volt arra, hogy panaszkodj. Írtó idegesítő tud lenni, ha egy másik ember állandóan panaszkodik. Gondolj már bele, te szívesen lennél egy olyan emberrel, aki absz. nem életvidám, sőt meg sem próbál az lenni... igen, idegesítő, mert lehúz. Az egy dolog, hogy az elején gondolom megpróbáltak segíteni neked, szóval nem az első panaszod után hagytak el a barátaid, de te változni sem akarsz, szóval ne is csodálkozz. Az ilyen emberek energiavámpírok.
2012. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Próbálok változni,de nem megy.
2012. márc. 5. 16:10
 36/39 anonim ***** válasza:

Nekem meg pontosan az a bajom, hogy én nem vagyok panaszkodós fajta, viszont nekem végig kell hallgatnom a mások panaszait.

Segitek,amiben tudok. Viszont nekem,ha bajom van mindenki elengedi a füle mellett.

Na nekem meg ebbõl van elegem, valakinek a szemetesládája lenni. Ilyenkor mindenki megtalál, ha magukra lelnek, akkor már meg sem kérdezik, hogy hogy vagyok!

2012. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"Próbálok változni,de nem megy."



A baj az, hogy próbálsz. Ne próbálj megváltozni, hanem VÁLTOZZ MEG! Ha majd elhatározod és komolyan gondolod, akkor meg fogsz. Egyébként én úgy látom, hogy nem is akarsz megváltozni.

És hidd el, így nem segítene egy barátnő. Mert megerősítene egy olyan élethelyzetben, amin változtatnod kell. Ha most kapnál egy barátnőt, akkor továbbra is megoldatlanok lennének a porblémáid, csak jobban éreznéd magad. De ugyanúgy gödörben maradnál. Ha megváltozol és kilábalsz a gödörből, akkor oké lesz.



Ne próbálj megváltozni, hanem változz meg! Mondj le a kényelemről. Ha elhatározod, és kinyílik a szemed, akkor meg fogod találni a változás módját.

2012. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Majd igyekszem.
2012. márc. 9. 18:29
 39/39 A kérdező kommentje:
Amit tudok,megteszek. Most nem megy ez az életvidámkodás.De igyekszem.
2012. márc. 12. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!