Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kerülik el az emberek a...

Miért kerülik el az emberek a panaszkodó embert, ahelyett hogy segítenék?

Figyelt kérdés
A barátaim megszakították velem a kapcsolatot,mikor elkezdtem panaszkodni (szerintük). Egy barátnak elvileg segítenie kéne. De azok a nyomik nem tették. :@
2012. jan. 9. 15:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
92%

És mi szerezzünk egyet, ráadásul olyat, aki miatt meg tudsz változni? Nem értem, az eredeti kérdésed alapján a barátaidtól vártad talán, hogy barátnőt szerezzenek, így segítve téged? Nem sikerült megismerni valakit talán?


Nekem most mennem kell.Ne add fel, ha lesz barátnő, ha nem lesz! Sikerülni fog, így állj neki! Minden hullámvölgyet felfelé ívelő szakaszok követnek!

2012. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Még csak véletlenül sem ismertem meg senkit. Miért is ismertem volna? Zavar támadna a világegyetemben,ha a sors adna mellém egy lányt. :S
2012. jan. 9. 17:03
 23/39 anonim ***** válasza:
97%
Már ennyi is elég, hogy megértsem a barátaidat.
2012. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Jobb is,mha elkerülnek a kis sz*rházi szemetek. :S
2012. jan. 9. 18:07
 25/39 anonim ***** válasza:
85%
Ha a barátaiddal szemben ugyanilyen stílust engedsz meg magadnak, mint itt, akkor nincs min csodálkozni...
2012. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
94%

A panaszkodó nem akar változni, nem akar javítani az életén, csak panaszkodni tud, és szívni az energiát másokból. Mások nem élhetik helyetted az életed.

A barátok egy ideig próbálnak alternatívákat mondani a problémáidra, melletted maradnak. Aztán megunják, hogy mindenre van kifogásod és csak zsörtölődni tudsz.

A panaszkodó ember fárasztó, unalmas, egoista. Azért kerülik.

2012. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
annyira mégsem lehetek elviselhetetlen? Igen,panaszkodom. Nem ártok vele senkinek.
2012. jan. 10. 13:22
 28/39 anonim ***** válasza:
De, ha ilyen megnyilvánulásaid vannak feléjük, mint itt. Kellemetlenül érzik magukat, és rosszul esik nekik, főleg, ha azután is így bánsz velük, hogy megpróbálnak tanácsot adni. Honnan tudod, hogy nem lehetsz annyira elviselhetetlen? Ők mondták, vagy szerintük?
2012. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Bocs: szerinted.
2012. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

[link]


Panaszkodó emberként olvasd el a fenti linket, és az alábbi könyvet!


[link]

2012. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!