Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyomul rám és a szüleimmel...

Nyomul rám és a szüleimmel barátkozik, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

26 vagyok, komoly kapcsolatom van, sajnos munka miatt csak hétvégente találkozunk.

Kb fél éve kezdtem levelezni egy 30 éves sráccal, először csak a származásom iránt érdeklődött, meg hogy tanítgassam nyelvre. Az utóbbi hónapokban viszont nagyon elkezdett nyomulni levélben, facebookon, hívogat, smst ír. Mondtam, hogy felejtse el, van barátom. De nagyon kitartó.. egy ideje nem válaszoltam neki, fel sem vettem a telefont. A téli leállást a barátomnál töltöttem, tőle pláne nem fogok - Kedves egyetlen csillagvirágbogár, hiányzanak a soraid - levelekre válaszolgatni.

Erre elkezdett anyuméknak írogatni, hogy ő az én barátom és mennyire szeretjük egymást, miért nem válaszoltam neki, milyen vagyok, milyen az életem. Anyum pedig szeret írni, mire hazaértem nekiálltak levelezni, családi történet, kép, miegymás, kérdezte is, hogy mi ez a kedves új fiú és miért nem írok neki... hát nekem nagyon nem hiányzik, hogy minden nap minden postafiókom tele legyen vele és a leghülyébb időpontokban csörögjön különböző számokról, erre meg már anyámmal is jóban van.. aki a barátomat is nagyon szereti, ezért sem hiányzik, hogy most ki tudja mit gondol rólam, pedig vele még csak nem is találkoztam és nem is akarok..

Nekik nem tilthatom meg, hogy levelezzenek, de legalább engem hagyjon békén, nem igaz, hogy nem érti meg, hogy nem..


2012. jan. 4. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Tedd nevetségessé fészbúkon, az íméleket töröld, telefonban meg ordíts, esetleg vegye fel a barátod és ígérjen be neki egy szájast, ha el mer nézni felétek. Ne légy már ilyen esetlen...
2012. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, hogy tiltsam a hívásait, vagy egyből töröljem a leveleit, hanem anyámmal ne barátkozgasson.

Csak ezzel meg nem tudok mit kezdeni, hiába mondtam neki, hogy ne kezdjen naponta kilométeres leveleket írni. Így is sokat veszekszünk, nagyon hiányzott ez is... mert szegény jól nevelt, aranyos fiúval miért nem barátkozom, amikor olyan szépeket ír...

2012. jan. 5. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!