Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyomul rám és a szüleimmel...

Nyomul rám és a szüleimmel barátkozik, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

26 vagyok, komoly kapcsolatom van, sajnos munka miatt csak hétvégente találkozunk.

Kb fél éve kezdtem levelezni egy 30 éves sráccal, először csak a származásom iránt érdeklődött, meg hogy tanítgassam nyelvre. Az utóbbi hónapokban viszont nagyon elkezdett nyomulni levélben, facebookon, hívogat, smst ír. Mondtam, hogy felejtse el, van barátom. De nagyon kitartó.. egy ideje nem válaszoltam neki, fel sem vettem a telefont. A téli leállást a barátomnál töltöttem, tőle pláne nem fogok - Kedves egyetlen csillagvirágbogár, hiányzanak a soraid - levelekre válaszolgatni.

Erre elkezdett anyuméknak írogatni, hogy ő az én barátom és mennyire szeretjük egymást, miért nem válaszoltam neki, milyen vagyok, milyen az életem. Anyum pedig szeret írni, mire hazaértem nekiálltak levelezni, családi történet, kép, miegymás, kérdezte is, hogy mi ez a kedves új fiú és miért nem írok neki... hát nekem nagyon nem hiányzik, hogy minden nap minden postafiókom tele legyen vele és a leghülyébb időpontokban csörögjön különböző számokról, erre meg már anyámmal is jóban van.. aki a barátomat is nagyon szereti, ezért sem hiányzik, hogy most ki tudja mit gondol rólam, pedig vele még csak nem is találkoztam és nem is akarok..

Nekik nem tilthatom meg, hogy levelezzenek, de legalább engem hagyjon békén, nem igaz, hogy nem érti meg, hogy nem..


2012. jan. 4. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg tőle, akar-e a második pasid lenni. :)
2012. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fb-on tiltsd le. Ha hívna, mondd neki, hogy ne kelljen miatta telefonszámot cserélned, hagyjon békén. Az e-mail-eire pedig egyszerűen nyomj rá, hogy spam és már nem is fogod látni őket.
2012. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, hogy vegyen vissza magából, mert ezzel semmit sem fog elérni, gondolom épp ezért próbálkozik a szüleimen keresztül. Aminek viszont nem örülök, micsoda dolog ez, hogy anyámra ráírogat facebookon majd elkéri az email címét és most meg arról leveleznek, hogy milyen szép városban lakunk... még az hiányzik, hogy idejöjjön "városnézésre"..
2012. jan. 4. 11:51
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Beszélj anyukáddal, mert ez a célja!
2012. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem ha téged érint a levelezés akkor anyud és az "új barátod" kapcsolata is rád tartozik. Mondd el anyudnak ,hogy nem akar leszállni rólad és nem kívánatos a jelenléte.

2. szólj róla a barátodnak is, nehogy meglepetésként érje és bekavarjon kettőtöknek.

3. szólj az "barátodnak" hogy ha továbbra is zaklat, akkor mond meg neki, hogy fel lesz jelentve a rendőrségen.

2012. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Anyumnak szóltam, hogy ne nagyon építgesse a kapcsolatát vele. Csak hát ő olyan, hogy imád írni, beszélgetni, levelezik a világban 50 emberrel, szerinte szimpatikus, művelt és nagyon kedves leveleket ír neki, miért ne írna vissza.

Írjon, csak akkor ne rólam hanem mondjuk az időjárásról...


A barátomnak mondtam ki ez, látja is, hogy az fb üzifalamra naponta kirakott valamit, azóta letiltottam az üzifalra írkálást.

2012. jan. 4. 13:01
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Beszélgessenek, csak ne rólad.
2012. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Változtasd meg a számod,és csinálj másik e-mail címet,a régit pedig szüntesd meg.Hátha ettől észreveszi magát.
2012. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezer éve ez a számom és az összes barátom + sulis-melós hely ezt ismeri. Ugyanígy az email-em is.

Facebookot sem fogok újat csinálni miatta.

Meg a világon nincs másik ilyen nevű ember, úgyis megtalálna.


Feljelentéssel pedig nemigen megyek semmire, amikor a barnák kiraboltak és megvertek akkor is kb.lesz@rtak, egy ilyen idióta nyomuló emberrel mit kezdenének? Távolsági végzés? Nem is találkoztam még vele. Vagy megdádázzák, hogy ne rakjon ki több szívecskét-angyalkát az üzifalamra?

2012. jan. 4. 18:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
monnd neki, hogy rohadtul nem akarsz semmit tőle, és feljelented zaklatásért, ha még továbbra is irogat neked...
2012. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!