Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok arról az...

Mit gondolnátok arról az emberről, aki ilyet ír/kíván?

Figyelt kérdés
"2011 a veszteségek éve volt számomra. Egyedüllét, csalódás, keserűség. Nem bánom. Ezek az érzelmek /emberek/ megtanítottak arra, hogy képes legyek egyedül is megállni a helyem. (Csak) Ezt köszönöm nekik. Sokszor durva volt a felismerés, szinte égetett. Sokszor önmagamnak is hazudtam. Remélem 2012ben hamarabb észhez fogok térni, ha rossz döntést hoztam, és cselekvőképesebb leszek. Ennyit kívánok Nektek is--> legyetek képesek nemet mondani, ismerjétek fel ha nem a megfelelő ember áll mellettetek, és ha el is veszítetek valakit/valamit legyen erőtök újrakezdeni."
2012. jan. 1. 22:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
oké:) örülök a szófosó kommentelőknek! Ez az ismerősöm vagy nevezem inkább barátnőmnek amúgy azért is 'érdekes' nekem mert sok barátja van de mégis magányosnak tűnik. Furcsa4 Ha a katarzis alatt szakításra is gondoltál, akkor talált süllyedt. Nem szerette a srácot, de mégis csalódott.
2012. jan. 1. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!