Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok arról az...

Mit gondolnátok arról az emberről, aki ilyet ír/kíván?

Figyelt kérdés
"2011 a veszteségek éve volt számomra. Egyedüllét, csalódás, keserűség. Nem bánom. Ezek az érzelmek /emberek/ megtanítottak arra, hogy képes legyek egyedül is megállni a helyem. (Csak) Ezt köszönöm nekik. Sokszor durva volt a felismerés, szinte égetett. Sokszor önmagamnak is hazudtam. Remélem 2012ben hamarabb észhez fogok térni, ha rossz döntést hoztam, és cselekvőképesebb leszek. Ennyit kívánok Nektek is--> legyetek képesek nemet mondani, ismerjétek fel ha nem a megfelelő ember áll mellettetek, és ha el is veszítetek valakit/valamit legyen erőtök újrakezdeni."
2012. jan. 1. 22:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Hogy mostanában sokat agyal és kezd öntudatára ébredni.
2012. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Azt, h igaza van, és esze is, amiért időben felismerte, h vmi nem stimmt.
2012. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy szerintem nem a fukkon kéne élni a magánéletet... csalódott, szomorú, tanult a hibáiból. ok. nekem is van egy kolléganőm, folyton ilyeneket ír ki... de amikor rákérdezünk, nem akar róla beszélni... akkor minek??? ha ennyire nyilvános, akkor írja le a többit is, ha nem, akkor ne itt reklámozza... hülyeségnek tartom, ha valaki ennyire kiteregeti a dolgait. sajnálom, én ezt gondolom.
2012. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Kezd kinyilni a szeme.
2012. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ettől függetlenül jól gondolkodik, de szerintem nem nyilvános...
2012. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Lelkizős típus.
2012. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Csak mert a komikat olvastam és sok volt, aki erre azt írta: neked is boldog új évet. Nekem ez a poszt kicsit szomorúnak tűnt. Mintha a kiíró egyedül érezné magát. Lehet bennem a hiba, de magamra vettem.


Viszont jó volt másabb posztot is olvasni mint a 'BÚÉK' meg a Minden kedves ismerősömnek boldog új évet kívánok!'..

2012. jan. 1. 22:44
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Azt,hogy ezt egy nagyon pesszimista ember írta,de végül is jó tanácsokkal látja el az embert.
2012. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

22:34 az egyetlen, aki látja?

Ez egy önsajnáltató kiírás, arra való, hogy megkérdezzék, mi baja, hogy valaki, aki megbántotta, magára ismerjen. Azt hiszi a kiíró, hogy ezzel lealáz embereket, mikor az első sornál nem olvassa senki tovább az ilyen "szeressetek sajnálatból" posztokat.


Én is szoktam ilyeneket írni nagy katarzisok után. Egy word dokumentumba vagy egy füzetbe, szigorúan magamnak.


Tehát még ez is közrejátszik a kiírásban, hogy valakinek szól ez az üzenet. Nem saját magának, a nyilvánosság számára van megfogalmazva.


Bocs a szófosásért, csak annyira lenézem az ilyen embereket.

2012. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nyomjatok egy diszlájkot, majd észreveszi magát.
2012. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!