Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "A fa alatt dől el a karácsony...

"A fa alatt dől el a karácsony". Ezt hogy gondolja a Media Markt?

Figyelt kérdés
Csak engem zavar ez a szlogen?
2011. dec. 6. 22:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak téged zavar. A minap én is ledöbbentem mikor meghallottam a reklámot.

Ezek tényleg ennyire pofátlanok?


20N

2011. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz egy üzlettől?
2011. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Valahogy nem ezt. A "hülye azért nem vagyok" még eleinte vicces is volt. De ez a szöveg szánalmas és aljas is. Najó, lehet kicsit túlreagálom, de kíváncsi vagyok, hogy kinek még ez a véleménye.

20/F

2011. dec. 6. 22:23
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még nem halottam ezt a reklámot tekintve, hogy nem nézek tévét és nem olvasok reklámújságokat, de azért ez már... Egyáltalán nem reagálod túl, igazad van.


16/F

2011. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Még egy érv a mellett, hogy jól tettem, hogy ezt a szennyáradatot kikapcsoltam az életemből. Heti pár órát még nézek tévét, de ha feltűnik egy reklám, abban a pillanatban elkapcsolok, ugyanez van a rádiónál is, addig tekerem, amíg nincs más, vagy lezárom. Más reklámhordozóval nem találkozom, vagy ha igen, képes vagyok nem észrevenni, illetve tökéletesen törölni az agyamból.
2011. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én TV-t egyáltalán nem nézek. A fent említett szlogent óriásplakáton illetve szórólapon láttam. TV-t én sem nézek. Rádiót nagyon ritkán. Újságot is ritkán, úgyhogy az interneten jutok hozzá a "hírek"-hez. És én is boldog vagyok, hogy nem nézek TV-t, nics az a "majdmegveszek" érzés mikor bejön a reklám a kedvenc filmem közbe.
2011. dec. 6. 22:43
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találkoztam még ezzel, de elég furcsa, hogy ezt engedélyezték. Egyáltalán nem tartom etikusnak ezt a szlogent.
2011. dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Óriásplakáton láttam én is a minap.

Az, hogy ha a haverokkal sörözés közben egy ilyen szóvicc-szerű szlogent találunk ki, s nevetünk rajta, hogy milyen ötletes - ez még oké. De egy üzlet nehogy már így hirdesse (reklámozza...) a Karácsonyt!

2011. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Nekem tetszik, jól megmutatja, hogy mi valójában a karácsony.
2011. dec. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem láttam még ezt a reklámot, de őszintén szólva, nem vagyok meglepve. Egyik évben is volt botrány abból, hogy ez volt a szlogen :"Hülye, aki nem ünnepel". Ez csak sértő volt egyesekre nézve, de ez a mostani milyen rohadt kellemetlenül érintheti már azokat, akik nem tehetik meg, hogy több százezres kütyüket vegyenek a fa alá? Na igen, média + üzletlánc, én így szeretlek.
2011. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!