Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit adjak anyukámnak Karácsonyra?

Mit adjak anyukámnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nincs zsebpénzem és nemtudok neki venni semmit..:( Nincs ötletem és tanácstalan vagyok..

AZ BIZTOS SAJÁT KÉSZÍTÉSŰ LEGYEN!!!

KÉRLEK SEGÍTSETEK NEKEM!!!(12 éves vagyok,lány,kreativ,és a legtöbb mindet tudok pl..varrni..de kötni meg hasonló az nagyon távol áll tőlem)


2011. dec. 4. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Készíts sógyurmából valami szép karácsonyi asztaldíszt, vagy gyertyatartót. Írd be a keresőbe, hogy sógyurma és nézd meg mennyi só és liszt kell hozzá.
2011. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért a sógyurmához nem csak só meg liszt kell ám :) berepedezik, ha nem teszel bele tapéta ragasztót, tudom mert régen mindig sógyurmáztam.

Na de szerintem az is szép lehet, ha veszel egy közös képet magatokról és ahhoz csinálsz egy keretet. Ez pl lehet sógyurmából is (hamár fel van említve :P) de csinálhatod kartonból, amire színes papírt teszel, vagy ha barkácsolós vagy, akkor fakeretet is csinálhatsz. Így tél környékén biztos, hogy tudsz valahonnan akár ingyen is szerezni olyan fát, amire nincs szükség, érdeklődj ismerőseidnél, vagy keress fel egy asztalost, akinek vannak maradékai. Még talán örülni is fog, hogy valaki elviszi :D

2011. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj egy verset. Az sok befektetett időt jelent. Értékelni fogja, biztosan.
2011. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszii..ezek mind jó ötleteek..:D:D
2011. dec. 10. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!