Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neked mit jelent a karácsony?

Neked mit jelent a karácsony?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb ünnep az évben. Előtte advent utolsó hétvégéjén a testvéreimmel összejövünk és két napig csak sütünk, ezt hazavisszük a szüleinkhez. Amikor hazautazunk, feldíszítjük a lakásukat. Közben karácsonyi dalokat hallgatunk, éneklünk, jól érezzük magunkat.

Szenteste összejön a szűk család, nekünk már ez is különleges alkalom, mert egyébként szanaszét élünk az országban. 25-én pedig a rokonokkal ülünk össze, ünnepi ebéd, aztán a hagyományos karácsonyi szánkózás (bár az utóbbi években korcsolyázás volt, mivel nem volt elég hó), este pedig nagy ajándékozás. 26-án szintén összejövünk, délelőtt filmet nézünk, aztán ebéd, ebéd után korcsolyázás, este pedig éjszakába nyúló társasjátékozás vagy kártyázás...


Szeretem, mert ilyenkor együtt vagyunk, mert látom, hogy örülnek az ajándékoknak, amiken hónapok óta töröm a fejem, mert ilyenkor mindenki igyekszik úgy időzíteni a dolgait, hogy ne kelljen csinálnia lehetőeg házimunkát se, és legyen időnk és energiánk együtt lenni.

2011. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átmelegített, amit írtál. Mintha helyettem szóltál volna. Legyen gyönyörű Karácsonyotok!
2011. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Kiadós bónuszt, ha aznap bemegyek dolgozni.
2011. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sütés- főzés az elején, majd lustálkodás, karácsonyi dalok éneklése, evés- ivás mértéktelenül, különleges hangulat, főleg este, rokonokkal találkozás...
2019. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!