Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a városiak...

Miért van az hogy a városiak lenézik a falusiakat?

Figyelt kérdés
Falun is van élet. Nem értem... Azt is mondják hogy a falusiak lemaradottak, parasztok pedig ez nem igaz. (Szerintem)
2011. dec. 2. 23:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyébként én is szívesebben élek vidéken, mint Pesten, és ha később veszek házat, tuti vidéken veszem. Pest ronda, koszos, büdös, zajos. Semmi sem ér fel a vidéki élettel. Még ha Pesten minden helyben is van. És elég gyakran járok Pestre, régebben ott is tanultam, de nekem akkor se tetszett. Én a jövőben is inkább ingázok, de akkor se költözök Pestre. Direkt nem Budapestet írtam, ha észrevettétek, mert a budai hegyekben viszont elélnék, de az meg drága. Szóval vidék és ingázás.
2011. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Minden hogy városi vagy falusi.. legyen normális és kulturált.. Bár a városi gyerekek el vannak kényeztetve.. Multkor Láttam egy Gazdag CSoportott kb 100E forintos bicikel... és képes votl az egyik elesni sik uton vele...:D

Na barátom ezt hívom én elusulásnak én 5 évesen profin bicikliztem kb :D Életemben 3-szor estem ell... 3 éve egyszer sem :D

2012. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!