Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen lányra mondanátok a...

Milyen lányra mondanátok a közönséges jelzőt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akiről azt gondolom, hogy közönséges, de lehet csak rosszindulatú vagyok, és eltúlzom. (A férjem munkatársa, és hát féltékeny vagyok egy kicsit..)
2011. nov. 14. 08:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy csinos, hogy jó alakja van, vagyis jól néz ki még ezekben a mini ruhákban is.


Ennek ellenére nem igényes,és nem ápolt. És az már gáz szerintem, hogy lukas a harisnyája, és kopik le a körömlakk. Persze velem is előfordul, de nem rendszeresen.


Egyébként már a kérdésnél is kiírtam, hogy lehet, hogy túlzok, mivel féltékeny vagyok rá, nem az előnyeit keresem :)

2011. nov. 14. 10:53
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen igazad van. A férj minden női munkatársa közönséges, pasivadász. És minden nő magából indul ki. Neked nincsen férfi főnököd, munkatársad?
2011. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

azt nem értem,, hogy aki igénytelen az, hogy a viharba lehet csinos?!

nekem a csinossághoz hozzátartozik az igényesség is

2011. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

1: Én mondtam, hogy nem tudom pontosan kire mondják, hogy közönséges. Nem állítom, hogy ez a lány közönséges, csak eszembe jutott ez a jelző róla, de nem voltam biztos benne, ezért is írtam ki a kérdést.


2: Nálam attól még, hogy közönséges a viselkedése, és lukas a harisnyája, lehet egy lány csinos. Szép nem lehet, meg bájos sem, mert ahhoz már a stílus, ápoltság, viselkedés, és a jellem is hozzátartozik.


Pl van egy csomó énekes pl, akik iszonyatosan öltözködnek, szörnyű a zenéjük, magamutogatók, de ettől még ők maguk csinosak.

Csak én gondolom így?:)


Ennek a lánynak arca helyes, az alakja meg jó, ezért írtam, hogy önmagában csinos.

2011. nov. 14. 14:50
 15/17 A kérdező kommentje:

Pireteca, szerintem itt te indulsz itt ki magadból.

Fogalmad sincs rólam, úgyhogy ne is próbálj meg engem minősíteni. Köszi.

2011. nov. 14. 14:51
 16/17 anonim ***** válasza:
Arra, aki BUTA, HARSÁNY és ÍZLÉSTELENÜL ÖLTÖZIK.
2011. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Jacksonhole válasza:

Pár példa:

Ha egyszerre mutat sokat a melleiből és a combból, az közönséges.

Ha egyszerre tesz fel szájfényt és sminkeli a szemeket, az is közönséges.

2012. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!