Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen lányra mondanátok a...

Milyen lányra mondanátok a közönséges jelzőt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akiről azt gondolom, hogy közönséges, de lehet csak rosszindulatú vagyok, és eltúlzom. (A férjem munkatársa, és hát féltékeny vagyok egy kicsit..)
2011. nov. 14. 08:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Arra mondanám, aki primitíven viselkedik, gyakran káromkodik és nem veszi észre magát, ha épp hülyét csinál magából az "egyszerűségével".

De példa lehet az is, amikor valaki úgy barátkozik, hogy "nézd, fogd meg a mellem" (férfi esetében egyéb szexuális jellegű kinyilatkoztatás - "megfogod a pöc.söm?")

2011. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Buta, és még büszke is rá :D
2011. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Aki azt hiszi magaról, hogy mindenkinek bejön.
2011. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért, te mitől tartod közönségesnek az említett lányt?


Mondjuk egy általam közönségesnek tartott nőre biztosan nem lennék féltékeny. Egyszerűen azért, mert én nem vagyok az, a férjemnek én tetszem, ergo nem jönnek be neki a közönséges nők. Volt már olyan, hogy ilyen típusú nő próbálkozott nála, ő nevetve mesélte itthon, hogy már nem tudta, hogy ő mennyire szégyellje magát a hölgy helyett is , egyszerre volt vicces és kínos neki.

(Főnöke felesége, akinek visszaszólni nem volt lehetősége, költözni segített főnök kérésére, a dobozokkal teli liftbe pedig beugrott mellé a feleség és szabadon maradt negyed négyzetméteren dörgölőzött, férjem meg mászott a dobozokra, hogy kicsit távolabb kerülhessen, amíg nyílik a liftajtó.)

2011. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem a közönséges az aki nem tud viselkedik, csúnyán beszél társasába, egyszerűen buta annyira, hogy az már fáj.

Unokanőverém ilyen, ilyeneket mond pl. viszket a pin.m, megyek szarni,

egy ilyen nőre soha nem lennék féltékeny

2011. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azért vagyok féltékeny, mert eléggé csinos a lány, sőt a férjem állítása szerint okos is.

Nos, én munka közben nem látom.. Csak esti sörözések alkalmával. OLyankor 1 kiló smink van a fején, mindene kilóg a ruhájából, a harisnyája mindig ki van szakadva, a körmei csúnyák.

Ezen kívül hangos, folyamatosan szeretne a középpontban lenni, kiabál, táncikál, mindenkinek az ölébe ül, rendszeresen fényképezi magát, olyankor pózol, és csücsörít.. Aztán persze ezek mennek a facebookra.


Az aggaszt a legjobban, hogy a férjem mindezek ellenére nagyon jóban van ezzel a lánnyal, pedig köztudottan ő a természetesség híve, és bennem is a természetességemet szereti..

2011. nov. 14. 10:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amiket leírtál, pont az a közönséges lánytípus. Ehhez társul még a jóízlés hiánya, amiket másokon lát, azt magára pakolja (akár egyszerre is a különböző színeket) attól függetlenül, hogy mi áll neki jól. Stílustalanok az ilyen nők, és ennek ellenére baromi jó csajnak hiszik magukat, önbizalmuk is van, és imádnak fennhangon beszélni, a középpontban lenni.

Ilyen nőkre jellemző a hajszálvékony szemöldök, ami ráadásul ált. fekete ceruzával még ki is van húzva..

2011. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom,aki csinos az nem lehet közönséges.A csinos jelzőt valahogy én külsőre és belsőre is mondom.Tehát aki csinos az ápolt,és kedves is.(lehet ettől buta,de viselkedni azért tud minden környezetben!).


Aki közönséges:káromkodik,nem tud viselkedni társaságban,vakarózik,fogdossa magát,ápolatlan(!),k*rvásan öltözködik(de azt is ótvar módon).

2011. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, ez szokott lenni. "Téged szeretlek, mert természetes vagy!" no de azt nem fűzik hozzá, hogy a full kikent és kirakott nőkre meg gerjednek. Ez hüülye duma szerintem. Én a helyedben vigyáznék erre, mert szerintem előbb-utóbb a nő rá fog menni, ha a férjed nem változtat ezeken a dolgokon. S hát igen...a munkatársak eléggé veszélyesek.


Nekem is van egy munkatársam, aki a mi baráti körünkben teljesen jól nevelt szerényke fiú. Ismerem a nőjét is. A nője is "természetes". Nem sminkel stb. (Mondjuk szegény jól se néz ki, de biztos valami miatt szereti a srác, mert normális csaj teljesen) S a körünkben mindenki el van ájulva, hogy ezek hogy szeretik egymást. Nos a melóhelyen meg ez a srác úgy hajtja a kikent, festett hajú lányokat (engem is akarna...) hogy csak néztem az első nap...ennyit ezekről.

2011. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

nem túlzod el egy kicsit?

bevallod, hogy csinos, aztán meg szidod, hogy hogy néz ki.

A férjed szerint okos, és ez téged úgy veszem észre nagyon bánt.


De az lenne a legjobb ha elküldenéd a facebook adatlapját ide és megnéznénk, hogy mégis milyen nő ő.


Lehet, hogy nem is annyira gáz mint te azt írod, csak mivel féltékeny vagy rá így kicsit lehordod, mert azt hiszed, hogy akkor valóban csúnya lesz. Magad akarod nyugtatni ezzel.

2011. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!