Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem befogadóak a suliban?

Miért nem befogadóak a suliban?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok.Vannak közös programok a nagyokkal (külön óra,most lényegtelen,hogy mi) A tanár nő szigorú,de csak amennyire kell.Azt mondta,hogy a nagyok befogadóak,de nekünk is szenvednünk kell stb...

Ehhez képest szinte csak azt érzem,hogy belém és "belénk" rúgnak...,mert mi kicsik vagyunk úgymond.

Persze van pár rendesebb lány,akik segítőkészek...na igen és ezt a részt nem értem.Miért nem lehet ilyen mindenki?

Miért jó az nekik,hogyha letiporhatják a kicsit?Ők nem voltak kicsik?

Előre is köszönöm a válaszokat,és igen,addig eljutottam,hogy ne foglalkozzak az ilyenekkel és,hogy van ilyen,de én ezt nem tudom a fülem mellett elengedni vagy elnézni...:|


2011. nov. 9. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hanyadikos vagy, de egyszer mindneki így érez. Tudom, amikor én is "kicsi" voltam, meg voltam hunyászkodva, féltem a nagyoktól, és ahogy én is "nagy" lettem, én is elkezdtem érezni, hogy a kicsik mennyire másak, mint mi. Nem tudom, hogy mi játszódhat le a fejünkben ilyenkor, talán az, hogy mi "idősebbek vagyunk ". Emlékszel még általánosra ? Amikor te voltál 8.-os, és a 6.-osokat mennyire kis hülyéknek találtad mondjuk ? Naa, ez is olyan. Nem mondom, nem vagyok bunkó a kicsikkel, mert nem vagyok olyan, de belül én idősebbnek érzem magamat.
2011. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) Értem persze,csak azt a részt nem amikor kifejezetten bunk*skodnak és még direkt belénkrúgnak úgymond...képletesen.Ja és 9.-es vagyok:)
2011. nov. 11. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!