Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, hogy reggele...

Csak engem zavar, hogy reggelente százával viszik a kutyákat dolgukat végezni a nyilvános parkokba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 12:55
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
63%

Engem nem zavar, bár én is kutyás vagyok.

Sajnálom , de nem fogok zacskóval a kezemben mászkálni,a kutya ebben nem hibás az biztos csak a gazdája , persze játszótérre nem viszem a kutyám , de egy egyszerű parkba ahol alig van pad mért ne? Egyébként meg az az ember nekem ne ugasson aki ott dobja el a pad mellett a cigi csikkeket miközben 2méterre van tőle a kuka, akkor én is nyugodtan viszem a kutyám a parkba "szaratni" legalább jót tesz a talajnak:).

2009. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
66%
Panelos vagyok, van két kutyám, sőt gyerekem is van, 3 hónapos a lányom. Nálunk van a kutyák számára fenntartott terület, de nem tudom odavinni a két kis tacskót, mert nem elég, hogy szinte megközelíthetetlen, mert árkon bokron kell keresztül menni, de ráadásul a nap nagy részében 80 kg feletti kutyákat edzenek a gazdáik. Én sem szedem fel utánuk, mert 20 percet kell sétálnom az egyetlen konténerig, ami a környéken van, ráadásul abba tilos beledobni, mert az ott élőket zavarja a kukából kiszálló szag, de ha a kutyám a járda mellé szarik, az nem.
2009. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
72%
Én szoktam sétálni 3-4-5 utcát is a kezemben lévő zacskós büdös szarral a szemétgyűjtőig. Attól mert más paraszt, szerintem nem kell nekem is azzá válnom. Ha egy páran elkezdjük, akkor van esély a kulturált megoldásokra. Ne másoktól várjuk el a megoldást, hanem tegyünk érte. Tényleg ennyire nehéz a szart kidobni?
2009. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Megint a 4. vagyok: elvileg nekem sem szabad kidobnom abba a konténerbe, ahova eddig dobom, de inkább kidobom abba, minthogy valaki megszóljon azért, mert a 45 kg-s kutyám(tehát nem kis mennyiségű) ürülékét a járdán hagyom. De abba legalább nem lép bele a kisgyerek, meg azért nem szép látvány, ha mész hazafelé tök nyűgösen a munkából, és a ház előtt találod meg más kutyájának végtermékét. A konténert meg úgyis ürítik hetente, nem mindegy, meddig bűzölög? Normális álltatörvényeket kéne hozni...ami igazságos...
2009. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

kutyám is van gyerekem is

a kutyám után összeszedem a kakit

és felháborít hogy sok anyuka a parkba a bokorba szaratja a gyerekét, persze nekik nem kell összeszedni

2012. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
az meg aki nem szedi össze sem kutyát sem gyereket nem érdemel
2012. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!