Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, hogy reggele...

Csak engem zavar, hogy reggelente százával viszik a kutyákat dolgukat végezni a nyilvános parkokba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 12:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%

Nem csak téged....

Csak az a baj,hogy nem le´pnek ellene.

2009. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
89%
Engem az zavar, hogy a hozzánk legközelebb lévő kutyafuttató pontosan 10 km-re van a lakásunktól. Kutyával bemenni tilos tábla van a közelben bőven. Mindig összeszedem a kakát. Csak azt nem tudom, hogy hova kéne vinnem a kutyát naponta háromszor. Egyébként Budán lakom szép parkos területen, ahol bekerített játszótér van dögivel+"kutyával bemenni tilos" park, csak kutyasétáltató hely nincs...
2009. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
87%

nagyon igaz hogy ninscen elég futtató! kitiltás viszont jócskán.


A létező kutyafuttatók meg életveszélyesek, mert oda járnak üríteni a hajléktalanok is, meg azok akik képtelenek maguk után összeszedni, de még ha össze is szeded viheted haza mert az unatkozók összetörik meg lerugdossák a kukákat, sőt a múltkor olyan truttyot láttam amiben még mozogtak a férgek....


és akkor a kutyások számára ez lenne az egyetlen törvényes lehetőség a sétára?

2009. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Vidéken (nálunk) is mindenhova ki van rakva a tábla, képzeld, egy 100 m2 -es területre is kiratták, ahol se egy pad, se játszótér, csak 3 fa...pff. Amúgy miért zavar, ha összeszedik? Ha nem szedik össze, akkor megértem. De most tényleg, aki panelban tart kutyát, az ilyen elven ne tartson? Megvonják tőlük? Az ember csak gyereket tarthat panelban? jó világban élünk...van olyan ország,ahol a plázába is beengedik a kutyit, és nincs is olyan messze :) Csak mi vagyunk lemaradottak.

Nálunk a plázába nem csak a főbejáratos ajtóra rakják ki a no kutya matricát, hanem majdnem minden egyes bolton ott ficeg...ennyire kutya-ellenesek lennénk?

2009. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Engem se zavaran, ha összeszednék. De szerintem 99%-a nem teszi meg.
2009. máj. 7. 14:05
 6/26 A kérdező kommentje:
Azért ne vihessem le a gyerekemet az összecsinált parkba játszani, mert néhány városi faszagyerek babapótló kutyuskályát nem tudja wc-re szoktatni?
2009. máj. 7. 14:08
 7/26 anonim válasza:
78%
wc-re?! ;S
2009. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Az állat nem hibás,csak a gazdája. A kutya próbálja elkaparni, de a gazda dolga az eltüntetés.A lakásban tartott kutyák megtanulják,hogy csak reggel mehetnek először WC-re, ezért látsz százával kutyákat reggelente. Én szintén lakótelepen lakom,már nincs kutyám,de mindig szólok(ráordítok) a gazdára,hogy vigye magával az eredményt.
2009. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%
Ekkora hülyeséget már rég olvastam. A kutya nem babapótló! A baba pedig nem kutyapótló! A kutyásoknak is van gyerekük. Mitől ne volna? Játszótérre szerintem nem szokták bevinni a kutyákat, hisz tilos. Nekem eszembe sem jutna. De azért egy parkot - már úgy európai módon - csak meg kéne tudni osztania az embereknek. Nem kell senkit kitiltani onnét, elég kulturáltan viselkedni.
2009. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
93%
rem nem bántok meg senkit,de engem kicsit felhúzott a kérdés,hiszen hová menjenek a kutyák hova üritsenek???sajnos igaz h kevés a kutyasétáltató hely MOba,én nyíregyházi vok és itt csak egy van!!! De nem babapótló a kutya ez nagyon...agyam!!! A másik hány kisgyereket látok a játszótéren h az anyjuk apjuk oda pisilteti meg szaratja a kölykét ők nem szedik össze ez tuti,én mégse szólok vagy szóljak vagy mitől jobb az emeberi ürülék mint a kutyájé?? tisztább??? illatosabb? azt kikerüli a cipőd??? vagy azt a gyereked meg tudja külömböztetni a kutyáétól??? ahogy elnézem az irományaidat nem szereted a kutyákat gondolom sőt ÁLLÍTOM h ugyis neveled a gyermekedet h hjajj megharap nem szabad!!! Biztos vagyok benne h a félelmedet belé neveled mert h fix h te félsz is tőlük!!!majd a kedvedért kitenyésztek egy olyan kutyafajtát amelyiknek nincsen anyagcseréje h nyugodt legyen a balf@sz életed!!! (engem is zavar ha nem szedik össze,főleg ha belelépek)
2009. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!