Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, hogy reggele...

Csak engem zavar, hogy reggelente százával viszik a kutyákat dolgukat végezni a nyilvános parkokba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 12:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
A gazdákkal van a gond, nem a kutyákkal. A kutyusnak is kakilni meg pisilni kell. Ha összeszedné mindenki rendesen, nem lenne belőle gond.
2009. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
mégis hová vigyék?a szobában csak nem csinálhatja szegény kutya...
2009. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

Ez jó!! Hova vigyék a kutyákat ha nem a parkba? A parkolóba? Egyébként nem hogy erre kijelölt kuka nincsen a sétáltatók közelében de sokszor még normális szemetes se! Mit vártál?

Az egyébként engem is dühít mikor kutyát nem lehet a játszótérre vinni de anyuci odahugyoztatja a kölkét. Az nem veszélyes a többi gyerek számára? Elárulom, de!! Veszélyesebb, mint a kutyapisi, ugyanis a gyerekétől emberi fertőzést kaphat el a másik!

2009. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
81%

Jogos a felháborodás. Nálunk például volt egy bácsika, aki a kapunk elé wc-ztette a kutyáját. És csodálkozott amikor szoltunk neki...

Én mindig zacskóval járok és összeszedem a végterméket, majd kuka. Így szerintem senkit nem zavar.

2009. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%
az zavar pl hogy ahol én lakom a kutyasétáltató hely az erdő szélén van és azon a részen ahol házak, kertekkel,ott pedig kutyusok. és állandó hangzavar kísér minket. elég szomorú hogy nincs egy kisebb kijelölt park közelebbi helyen elkerítve a kutyák számára. az erdőbe is szoktunk menni, csak sajnos sok ott a futó és szinte mindig pórázon van.szóval kevés az olyan hely ahol el tudnám engedni.
2009. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%
az előző vagyok és hozzá tenném hogy nincs erre kijelölt kuka hogy a végterméket beletegyük. úgy látszik az emberek igénye folyamatosan érik, változik, miközben a kormány ezt nem veszi észre...szerintem már itt lenne az ideje, mert a kutyásoknak és az ellen tábornak is kénylemetlen ez a "helyzet"
2009. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
84%

Hát azért illene olyan helyre vinni ahova mások nem igen járnak. Pélául a szomszédom a kis vakarcsát állandóan a házunk elé hozza wc-zni. Azért ez zavaró, ja és a házunk előtti terület is a miénk, nemde? Mondjuk ha leviszik egy parkaba a kutyát, oda azért pl. piknikezni járnak stb. szóval...

Inkább vigyük egy olyan helyre ahol nem járnak sokan!

Persze itt is mindenképp fel kéne takarítani!

2009. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%
Engem nem zavar,hogy oda viszik a kutyájukat az emberek ,viszont az zavar, hogy a végterméket ott hagyják! De mit is várhatnánk a "mezei kutyásoktól",amikor egyes "tenyésztők" még a kiállításokon is ott hagyják a kutyájuk után az ürüléket! Amíg az emberek ennyire igénytelenek és kulturálatlanok nem is fog változni a helyzet!
2009. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
62%
Én közel lakom az erdőhöz, és oda szoktam vinni sétáltatni(habár kertben él), de ált nem bírja ki odáig, úgyhogy mindig összeszedem az ürülékét, de a kukához ált, hogy ki tudjam dobni 15 percet gyalogolnom kell. Kivéve, ha péntek van, és mindenki kirakja a szemetesét:) Szóval...annyival megkönnyíthetnék a dolgunkat, hogy több szemetest raknak ki, vagy Pesten vannak kutyazacsik kihelyezve, de nem tudom, ez mennyire vált be. Amúgy már válaszoltam, úgy a 3. hsz lehettem:D
2009. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
27%
4., ha nem számoljuk azt,akit lepontoztak,és nem jelenítik meg a hsz-t,bocsi az újabb hszért:)sztem kellene olyan törvényt hozni, hogy minden kutyás szedje össze kutyája piszkát, de cserébe több kukát és kutyazacsit követelünk :D meg hogy több szabad terület legyen.
2009. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!