Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megváltoztathatom a nevem?...

Megváltoztathatom a nevem? Szerintetek melyik a szebb?

Figyelt kérdés

nem tom már hol hallottam,hogy szülői beleegyezéssel meg lehet változtatni a nevünket (persze pénzt is kell érte fizetni...mondjuk alapból kell szóval m1)


ezekszerint ha még nem vagyok 18 éves,ha a szüleim belemennének,megváltoztsthatnám a nevem?


a mostanit nagyonnagyon gyűlölöm,kicsi korom óta tervezgetem,hogy egyszer megváltoztatom,már amikor bemutatkozok valakinek,majd elsüllyedek szégyenembe,hogy ki kell mondanom a nevemet...


szerintetek melyik a szebb?


Dakota vagy Natasa?


tudom hogy fura ízlésem van de szeretem az ilyen külföldi neveket :P


13l


2011. okt. 21. 19:58
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Nekem nagyon tetszik a Liliána. De ha mindenáron a fenti 2 név közül akarsz választani, akkor inkább Natasa.

Nekem mondjuk sem a Natasa, sem a Dakota nem tetszik, de te döntsd el, hogy szeretnéd ha szólítanának. :)

2011. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
A Natasa szép. Én ezt választanám. Már csak azért is, mert Dakota nevet nem lehet anyakönyveztetni Magyarországon.
2011. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Dakota (amellett, hogy amerikai állam is) lehet férfi és női név is. (Mint annyi más amerikai név.)

Én egyébként eddig női névként hallottam csak. (Dakota Fanning pl. :))

Állítólag indián eredetű név, és barátot jelent.


A Natasa meg orosz, nem?


Nekem a Dakota jobban tetszik, de persze a vezetéknévhez is meg kell nézni, hogy mi illik.

2011. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
lol, legyél Dorisz :D
2011. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Nekem a Liliána jobban tetszik, mint a fent említett kettő. A Dakota nagyon gáz, én azt nem merném bevállani (meg szerintem sem női név). Most gondolj bele.

-Szia, én Emese vagyok, téged hogy hívnak?

-Dakota.

:)

2011. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

A Dakota az egy indián népcsoport, és valamikor Orbán mindig Dakota közmondásokkal jött, szóval azt ne.

A Natasa meg csak úgy csúnya ahogy van!

Tudom, h nem hiszel nekem, de a te neven viszont nagyon szép! Liliána! Olyan nőies légies.

2011. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
A kisebbségre szokták mondani, hogy dakota! :D
2011. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
92%

Jaj, kicsi lány, egy ilyen szép nevet, mint a Liliána, lecserélnél egy olyan rondára, mint a Dakota???

A Natasáról nekem egy tenyeres talpas ruszki kémnő jut az eszembe...

2011. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

hát....bár én ki nem állhatom a nevem,de azért köszi :DD


amúgy a Dakotát én is Dakota Fanningnál hallottam először :)


amúgy az egyik válaszoló írta hogy legyek Dorisz :D szerintem is tök szép de így szoktuk becézni az egyik ismerősömet,és a nevét csak nem akarok lekoppintani xD


de amúgy nekem a Dakota és a Natasa is tetszik szóval lehet,mindkettőt felveszem ^^

2011. okt. 21. 20:12
 20/45 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne változtasd meg, nagyon szép neved van. Én örülnék ha az lenne a nevem mint neked,nagyon szép a Liliána név!:) És ahogy már írták ha nem tetszik akkor szólíthatnak Lilinek,ez is szép név. A Dakotát nem lehet magyarországon anyakönyveztetni, de nem is szép,épp úgy ahogy a Natasa sem. A Liliána mind a két névnél szebb,amikor 13 éves voltam én is gyűlöltem a nevemet, de ma már megbarátkoztam vele és ha régen megváltoztattam volna most bánnám. Szerintem te se változtasd még meg mert lehet később megbánod!:)
2011. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!