Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen esetben kaphatnék új...

Milyen esetben kaphatnék új szobát?

Figyelt kérdés
Szobatársam egy nap alatt kikészített,egész nap káromkodik,ajtót csapkod,átkiabál az abalakon a szomszéd osztályon lévő ismerősének,ilyenkor beül az ablakba,és onnan kiabál.Próbáltam vele beszélni,de tök felesleges volt.
2011. okt. 12. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát kérj!!! Én kaptam koleszon másik szobát, igaz, az már messze volt a sulitól, nem rögtön mellette, de nem számított, csak a nyugalom. Meg minden nap gyalogoltam így, az meg egészséges úgyis.
2011. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most itt csámcsog tök hangosan,meg hamisan énekelget depressziós számokat
2011. okt. 12. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kesztyűt! Valami vidám idióta számot kezdj el torkod szakadtából üvölteni. Tegyél be közben fülhallgatót, hogy még hamisabb legyen, és hogy ne is vedd észre ha reagálna vagy zavarja. Kérjen ő új szobát, simán el tudod érni..
2011. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kolesz vezetőtől vagy a HÖK-től kellene megtudakolnod. Ha van hátszeled, akkor menni fog. Feltéve, hogy van üres szoba, és nem az lesz, hogy valakinek cserélnie kell veled...
2011. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, de tudom szeretni az ilyen szobatársakat, áááááá. Úgy lekevernék neki egyet... Nálam is ez volt, megjött, már pakolta volna szét az ágyam, mert neki az jobban tetszett, azt hitte, hogy még nem foglalt (pedig már beágyaztam), aztán elővette a vodkásüveget, és rá akart gyújtani. Úgy kellett hívnom az épp ügyeletes bácsit, hogy nézze már meg, mit csinál ez? Persze még neki állt feljebb, hogy nem cigizhet, nem fogta fel, hogy egyrészt tilos, meg asztmás vagyok.
2011. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak egy szobatársad van, mert ha több is, akkor fogjatok össze ellene!


Vagy pedig küzdd le a tüzet tűzzel. Ő kiabál? Figyeld meg, mikor próbál tanulni vagy aludni, és kezdj te is hangoskodni, hamisan énekli. Pont azt akarja, hogy ő legyen a vezér, ezt nem szabad hagyni neki. Káromkodik vagy trágárkodik? Legyél vele hűvös és gúnyos, ez sokkal rosszabbul esik neki, mintha te is csúnya szavakat használnál. Beül az ablakba. Kérdezd meg tőle, hogy "Nem félsz, hogy kiesel?".

2011. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!