Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megnéznétek velem egy csodálat...

Megnéznétek velem egy csodálatos dolgot? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy fiú ezt kérdezte egy nap az apjától: "Apu szeretnél velem részt venni a maratonon?"


Az apa, annak ellenére, hogy a szíve beteg volt, azt válaszolta...igen.


Ezért úgy döntöttek, hogy együtt jelentkeznek a maratonra...


Nem sokkal késõbb a fiú megkérdezte az apját: "Apu mit gondolsz jelentkezhetünk az Ironman-re is ?


Az apa azt válaszolta: " Igen..., de ez a legnehezebb triatlon a világon, amit minden évben megrendeznek Hawaii-on...


A résztvevõknek 3,86 km-t kell úszniuk, 180,2 km-t biciklizniük, és 43,19 km-t futniuk. Az egész szigeten keresztül...


"Apa és fia egy testé váltak, hogy résztvehessenek..."


És most nézd meg a videót...


[link]


2009. ápr. 29. 08:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem magától hullottak a könnyeim és annyira szorít a torkom hogy mindjárt megfulladok...:D
2009. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkönnyeztem. Nagyon szép videó. Értékelni tudom az ilyen embereket. Csodálatos :)
2009. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetes dolog kellene,hogy legyen,hogy az ember betegen is vállalja gyermekét és tudja így is pozitívan látni a világot és boldognak lenni!

Remélem én se lennék ehhez emberileg kevés!

2009. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
szép video, jó a zene is:)
2009. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is triatlonozok és már a barátaimmal (3-an)megcsináltunk egy IRONMAN-t '09-ben Nagyatádon.Nekem is célom egy IRONAM-t megcsinálni deh így...ez gyönyörű:) 15/F
2009. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!