Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megnéznétek velem egy csodálat...

Megnéznétek velem egy csodálatos dolgot? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy fiú ezt kérdezte egy nap az apjától: "Apu szeretnél velem részt venni a maratonon?"


Az apa, annak ellenére, hogy a szíve beteg volt, azt válaszolta...igen.


Ezért úgy döntöttek, hogy együtt jelentkeznek a maratonra...


Nem sokkal késõbb a fiú megkérdezte az apját: "Apu mit gondolsz jelentkezhetünk az Ironman-re is ?


Az apa azt válaszolta: " Igen..., de ez a legnehezebb triatlon a világon, amit minden évben megrendeznek Hawaii-on...


A résztvevõknek 3,86 km-t kell úszniuk, 180,2 km-t biciklizniük, és 43,19 km-t futniuk. Az egész szigeten keresztül...


"Apa és fia egy testé váltak, hogy résztvehessenek..."


És most nézd meg a videót...


[link]


2009. ápr. 29. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
láttam már erről a férfiról videot, de ezt most megkönnyeztem.
2009. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt még nem láttam ezelőtt! De ez félelmetes! 34 éves férfi létemre úgy potyogtak a könnyeim, mintha kötelező lenne...

Köszönöm! :)

2009. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
èn erre azt mondom, hogy aki azt mondja hogy nincs lehetetlen annak igaza van.
2009. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Végig néztem....bocsi,nem jól írtam...végig zokogtam,és minden tiszteletem az apának..Te jó isten vannak még ilyen csodálatos emberek???
2009. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak másodszorra sikerült végignéznem...Bár az én lányom szeretne ennek tizedrészeként.Pedig én őt... IMÁDOM!
2009. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudom mennyire akarom, hogy en is igy tudjam majd szeretni a gyerekeimet...
2009. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm neked Kérdező, hogy megmutattad!

Korábban is tudtam, hogy így van, de most csak megerősödött a véleményem, hogy lehet bármilyen a világ, akármilyen nehéz a sors, mi magunk is képesek vagyunk csodát tenni- csak elhatározás kérdése. És örök igazság, hogy az emberi élet maga egy csoda!

2009. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm!
2009. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy pillanatra elfelejtettem minden gondomat magam körül.

Miközben a videot megnéztem,itt alszik mellettem a néhàny hetes kislànyom,és azt kivànom,hogy vele is majd olyan szoros kapcsolatba legyek,mint a videon làthato apa és fia.

Azt még szeretném hozzàfüzni,hogy nagyon sajnàlom azokat a konok embereket akik azon sirànkoznak hogy nem lesz holnap pénz Gucci parfümre stb,mig màsok az egészségüket veszitették el(amit nem nagyon lehet pénzen venni),mégis boldogan küzdenek,élik az életüket.AZ ÉLET RÖVID.

2009. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Várjunk... Akkor most a fiú a beteg, és az apa úszott, futott, biciklizett?

De bárhogyis, ez tényleg csodálatra méltó.

2009. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!