Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azt hittem elájulok (? ) i...

Azt hittem elájulok (? ) i mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

1 órája értem haza.

A parkon keresztül jöttem,mert így rövidebb az út.A park még este sincs üresen,mert a kellemes idő miatt sokan kutyát sétáltattak,vagy csak sétáltak,és sokan velem együtt így mennek haza.Ahogy mentem egy fekete férfi megszólított,hogy nem tudnék-e neki segíteni.Azt hittem hogy valami utcát keres vagy helyet,így mondtam,hogy szívesen segítek,de mondja meg hogy miben.

Erre felhúzta a pulcsit és a farkát mutatva mondta,hogy ebben kéne segíteni..Egy pillanat alatt rosszul lettem,és nem tudtam mit tegyek,Sikítsak? vagy üssem meg?? Ráadásul egy csomó ember volt ott.Így csak egy káromkodás jött ki a számon,és gyorsan tovább mentem.Később hátra fordultam,és láttam,hogy megállított egy másik nőt is.Én felhívtam a rendőrséget mint névtelen telefonáló..

Ti mit tettetek volna??


2011. szept. 29. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ááá..jól tetted. Hülye szatír! Remélem befogják a rendőrök. :D
2011. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár én csávó vagyok, így valószínűleg ez a veszély nem fenyeget, de remélem, hogy lenne lélekjelenlétem ilyen esetben izomból tökönrúgni. Ha a heréi visszaszállnak a hasába, akkor talán kicsit elgondolkodna.
2011. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Kár, hogy nem voltak ott "olyan" férfiak a közelben. (talán kapott volna a fejére a korommá barnult figura...)
2011. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
az ilyeneket meg kell alázni, de nagyon! Én azt mondtam volna neki, segíteni de miben, nem látok ott semmit, vagy arról a kis hangyapiszokról beszélsz???
2011. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ÓÓÓÓÓ nem mertem én beszólni semmit,mert sose tudhatja az ember,hogy idegbeteggel áll-e szemben vagy sem.Ki tudja miképpen reagált volna egy megalázó beszólásra?

Tökön rúgni sem mertem(bár szívesen alkalmaztam volna) mert mi van ha elkapja a lábam,és földre ránt? Így inkább gyorsan leléptem,kerestem egy telefonfülkét,és rendőrt hívtam..de őszintén sokkolt,hogy ilyenek is vannak.

Nem vagyok már fiatal,sem dögös,hogy valaki előttem himbálja a himbilimbijét..

2011. szept. 29. 23:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy hívtad a rendőröket!

Ha sötétben mászkálok, mindig van nálam gázspré. Még soha nem használtam, de valahogy megnyugtat a tudat, hogy nem vagyok teljesen védtelen (bár vszínű éles helyzetben leblokkolnék).

2011. szept. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen én se tudtam volna frappánsan reagálni. Jól tetted, hogy hívtad a rendőröket, bár én lehet, rendesen feljelentést tettem volna - fene tudja, mennyire veszik komolyan a névtelen betelefonálást! (Bár reméljük, kimennek és elfogják és diliházba csukják---)
2011. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Nekem múltkor a fenekem fogta meg valaki hátulról,éreztem,hogy valaki követ!Kivilágított utcán a belvárosban... Mikor hátrafordultam kés volt az arcom közelében,de én egyből odanyúltam a késhez!Én hülye...ennyi lélekjelenlétem volt,hogy belenyúltam a késbe,ami akár éles is lehetett volna.Én ordítottam,meglöktem az illetőt,de azóta 100x átfutott az agyamon, hogy agyon kellett volna verni!


Nincs mit tenni ilyen helyzetekben,futni kell!!!!!

2011. szept. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ki kell nevetni vagy pedig megindulni felé, hogy "Gyere édes, most magamévá teszlek!", akkor beparázik és elmenekül, mert nőkkel nem tud kapcsolatot létesíteni semmilyen formában! Az ilyen ember arra izgul, hogy a nők megijednek tőle! Közvetlen helyzetben pedig valószínű, hogy nem állna fel neki! Bár volt mostanában, hogy a szatír letepert fiatal lányt! Még a tökön rúgás is segíthet, de semmiképpen nem szabad elmenekülni, mert akkor adod alá a lovat!
2011. szept. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy agresszió vagy kigyúnyolni! Alázod a kicsi kancsót!
2011. szept. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!