Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltatok 10 éve ezen a...

Mit csináltatok 10 éve ezen a napon?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs ember aki ne emlékezne rá...:(
2011. szept. 11. 14:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén! Fogalmam sincs mit csináltam éppen, csak annyi rémlik, hogy a híradót néztem, amit amúgy is megnézek minden nap!
2011. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig én nem emlékszem rá :) azt tudom, hogy neteztem, és egy híroldalon megjelent egy videó a tornyok összeomlásáról. Megdöbbentett, de nem fogtam fel tragikusan.

Hogy egyébként mit csináltam, arról tényleg fogalmam sincs :)

2011. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Én valami sorozatot néztem, és vártam egy srác hívását, aki tetszett és aznapra ígérte hogy felhív. De a történtek miatt már nem is emlékszem hívott-e végül. Először anyuék átkapcsolták a tv-t, hogy hű mi történt New Yorkban, most mutatják a másikon, én meg dühöngtem hogy azt kell nézni, és ki kell hagynom a sorozatot (már nem emlékszem mi volt amit néztem). Aztán mikor felfogtam mi történt, már engem is érdekelt. 16 éves voltam.
2011. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Koleszban voltam és a szomszéd szobában lévő TV-n néztem a híreket. De 3 év múlva történt vmi, ami miatt ez az esemény eltörpült, ugyanis meghalt a nagymamám.
2011. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem emlékszem.
2011. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

akkor volt a terrortámadás Amerikába, de hogy én mit csináltam akkor...

ja tudom már: azon gondolkodtam, hogy vajon 10 év múlva megkérdezi e majd tőlem valaki, mit csináltam 2001 szeptember 11.-én

2011. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%
vasaltam....de érdekes módon csak az amcsik tragédiáira kell ennyire nagyon emlékezni...vannak, voltak egyéb és nagyobb tragédiák is...
2011. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
55%

És mit csináltál a kolontári tragédia napján? Vagy amikor 3 magyar lezuhant az óceánba az Airbus tragédiakor? Vagy aznap, mikor a nagymamád/apukád/tetszőlegesen behelyettesíthető közeli hozzátartozókkal meghalt? Vagy, mikor a híres afrikai, talán 94-es népírtáskor több százezer ember halt meg?


Ha nem lenne minden második nap újságcikk 9/11-ről, már azt sem tudnánk, melyik évben volt, nemhogy pont ma..


Mindezek ellenére sajnálom, ami történt, de nem értem, hogy a magyarok egy része miért tekinti ezt nemzetünk tragédiájának is.

2011. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Én Párizsban voltam az Arab Világ Intézetében. Egyszercsak bejött valaki a menedzsmentből, hogy valami jelentős dolog történt, amit látnunk kell, és bekapcsolta a tévéket.
2011. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
11 éves voltam, és épp mondtam fel anyámnak a leckét, amikor apám hazajött egy étteremből...akkor mutatták a híradóban h mi történt.
2011. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!