Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltatok 10 éve ezen a...

Mit csináltatok 10 éve ezen a napon?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs ember aki ne emlékezne rá...:(
2011. szept. 11. 14:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
32%
Suliban voltam, aztán leckét írtam. Mi olyan nagy szám ebben a napban?
2011. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem,hogy mit csináltam,csak arra,hogy másnap hallottam a hírt,de még napokig nem fogtam fel.
2011. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
én nemtom már.egyébként mi volt 10 éve az amcsikkal?
2011. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
én úgy voltam vele, hogy megajándékozom magam valami mesével, mert épp azelőtt nap lettem tíz éves. Most duplaannyi vagyok, megöregedtem... O.O
2011. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 ava87 ***** válasza:
14 éves voltam, a haverjaimmal titokban megittunk egy doboz sört (5-en ittunk egyet), aztán 20 rágó elrágása után sunnyogtam haza, nehogy lebukjak, de nem igazán én voltam a figyelem középpontjában, mert mindenki meredten bámulta a tévét.
2011. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 39 éves és ha nem is annyira, ahogy a tv-ben mondták, de én emlékszem arra a napra...

Pontosabban arra emlékszek, hogy melóztam, amikor jött a főnököm, hogy "Úramistenmitörtént".


Tudtam, hogy ez egy borzasztó nagy tragédia, de mivel nem voltam közvetlenül érintett a dologban, így nem estem annyira kétségbe, amennyire (talán) illett volna.


A japán katasztrófára viszont egyáltalán nem emlékszek. Még azt se tudnám megmondani, hogy mikor történt. Talán azért, mert az nem lett ennyire túlmisztifikálva!

2011. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Én 15 voltam akkor és pont vacsorázni készültem,mikor anyu bekapcsolta a TV-t.Minden csatornán a tornyok leomlásáról volt szó.Nagyon megdöbbentett a látvány,és sajnáltam az áldozatokat.Másnap a suliban volt egy egyperces,néma emlékezés az egészről.
2011. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint minket nem érint: nem az a fő baj, hogy megöltek 3 ezer embert. A fő baj, és ami miatt minket is érint, hogy ez inkább egy demonstráció volt, demonstrálta azt, hogy a terroristák bármikor bárkit elérhetnek. Minket is.


Na ezért nem csak az amerikaiakra tartozik a dolog.

2011. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 ava87 ***** válasza:
100%

Persze, hogy érint minket is. Legalább is nekem az a benyomásom, hogy azóta sokkal nagyobb figyelmet fordítanak a terrorelhárításra, mégis valahogy gyakoribbak a támadások. Lehet, hogy csak én kapcsolom így össze a két dolgot egymással.

Nekem 14 évesen ez elég megrázó volt, még ha személy szerint nem is voltam érintett, meg ugye elég messze vagyunk mi onnan, de ez egy nagyon váratlan dolog volt, egy olyan helyen, ahol ilyesmi nem "szokott" történni, csupa civil áldozattal.

Egy természeti katasztrófa is nagyon szörnyű, de azt vagy nem emberek követik el emberek ellen, vagy nem szándékos, hanem gondatlanság áll a háttérben. De ebben az esetben konkrétan ez volt a cél.

2011. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Már 10 éve? Múlik az idő, halljátok...

12 éves voltam, akkor túl sokmindent nem fogtam fel a dologból, csak azt, hogy valami szörnyű történt. Suli után a húgommal tévéztünk a nagyszobában (ha jól emlékszem mesét néztünk videóról), aztán amikor anya hazaért 4 után a hírekre kellett kapcsolni...

Anya eléggé ki volt akadva.

2011. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!