Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok magyar szeretik homokba...

Sok magyar szeretik homokba dugni a fejét?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. ezen az oldalon is sok olyat, aki bizonygatta, hogy Magyarországon olyan az életszínvonal, mint Nyugat-Európában, vagy hogy Budapest szebb, mint Bécs? Miért jó olyanokat állítani, ami nem igaz, és mi ennek az oka?
2011. szept. 26. 12:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek meg a magyargyűlölőkben.


Ha ennyire utáljátok az országot és a magyarokat, akkor miért nem húztok el? Csak mocskolódtok. Soha, semmit nem tennétek azért, hogy jobb legyen. De azért csak mocskolódtok. Ha annyira rossz itt és nem szeretnétek semmit tenni azért, hogy jobb legyen, akkor miért nem húztok el? Ennyire gyávák lennétek? Tehát vágyódtok a ,,mesés" nyugat után, de gyávák vagytok lépni. Inkább fórumokon mocskolódtok, mert ez az egyetlen örömötök. Ehhez csak gratulálni tudok.


Én is látom a hibákat, de mocskolódás helyett inkább próbálom jobbá tenni ezt az országot.


Mellesleg kérdező, te kezdted a kötekedést.

2011. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

"Nem szokásom ilyeneken lovagolni, de Veled kapcsolatban jól esik."


Jólesik, nem jól esik :D. Kötözködni én is tudok. Először talán tanulj meg helyesen írni. És köszönöm, hogy bemutatkoztatok. Ilyenek a magyarok.:). De legalább pár értelmes válasz is jött, jajj, ők véletlenül értették a kérdést :)

2011. szept. 26. 18:51
 23/25 anonim ***** válasza:

18:44, 18:46


Én két választ írtam eddig. Nekem nincs szükségem 3 regisztrációra, nem vagyok skizofrén. De neked tök jó lehet, legalább jókat beszélgethetsz magaddal.

Egyébként áruld már el nekem, ha ennyire szar magyarnak lenni, akkor miért használod a nyelvet? Gondolom mivel te rendkívül felvilágosult és nyugati vagy ezért anyanyelvi szinten megy legalább az angol vagy a német. A külföldi felvilágosult fórumok csak rád várnak.


"Picim"

Akkor írok neked egy értelmes választ is, nehogy hiányérzeted legyen: Bécs és Nyugat-Európa a király, én buta vagyok te okos.


Na jóccakát.

2011. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatod legalább értelmes. Nem is kétséges, buta vagy:D Hol beszélgetek magammal? Pl. most te is válaszoltál, szóval veled is beszélek. Semmi baj, szeretsz hülyeségeket beszélni. Talán mert magyarul beszélek (még) legjobban, de nyugi, nem lesz ez sokáig így, és nem is leszek már sokáig Magyarországon. Egyébként a skizofrénia nem azonos azzal, hogy vkinek több személyisége van,de ezt miért tudnád, ha a szövegértés sem megy.:) Köszönöm, hogy hozzászóltál, Emese.
2011. szept. 28. 06:34
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem akartam már ehhez hozzászólni, de nem bírom. Kicsit vicces, hogy az én szövegértésemet kritizálod, közben nem veszed észre, hogy a hozzászólás első része nem is neked szól. Szerintem elég egyértelműen jelöltem. No de nem baj, biztos ez is csak véletlen volt, a legnagyobb elmék is tévedhetnek.
2011. szept. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!