Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok magyar szeretik homokba...

Sok magyar szeretik homokba dugni a fejét?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. ezen az oldalon is sok olyat, aki bizonygatta, hogy Magyarországon olyan az életszínvonal, mint Nyugat-Európában, vagy hogy Budapest szebb, mint Bécs? Miért jó olyanokat állítani, ami nem igaz, és mi ennek az oka?
2011. szept. 26. 12:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
Pedig lett volna lehetőséged kijavítani. Az a legjobb, hogy megsértődsz?
2011. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Elírtam egy betűt, nem javítottam, és? Érdekes, eddig csak te kötöttél bele. Hol sértődtem meg, válaszoltam. Továbbra is azt mondom, ha kötözködni akarsz, és belekötni mindenbe, ahelyett hogy a kérdésre válaszolnál, akkor vonulj el szépen, és bohóckodj máshol.
2011. szept. 26. 18:13
 13/25 anonim ***** válasza:
Eddig egy 79%-os, egy 72%-os, egy 65%-os kötött bele, hogy pontosak legyünk. Meg most én. Ha már Magyarországon fikázunk magyarokat, tegyük azt legalább helyesen, és kegyetlen ütős érvekkel, hogy elszégyelljük magunkat, jó? Eddig egyik sem ment.
2011. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Te tényleg ennyire sötét vagy?:) A helyesírásba csak te kötöttél bele. Ha nem tetszik a kérdés, vonulj szépen el. Már a 2. oldalon írod a hülyeségeidet, de még mindig nem válaszoltál a kérdésre. Elírtam egy betűt, és? Ezen lovagolsz már nem tudom mióta. Nehogy kiderüljön, hogy jobb a helyesírásom, mint neked :). Semmi baj, te egy gyengébb képességű versenyző vagy, aki csak kötözködni tud.Olvasd el lassan a válaszomat, vagy hívj valakit, aki értelmezi neked. A továbbiakban akkor válaszolok neked, ha valami értelmeset sikerül kipréselned magadból, vagy válaszolsz a kérdésre.
2011. szept. 26. 18:30
 15/25 anonim ***** válasza:

Az értelem ott kezdődik, hogy felismerjük a különbséget 4 különböző válaszoló közt. A kérdésed nem egy betűben hibádzik, komplett mondat is értelmetlen. Ha nagyon pattogsz, egyenként elemzem számodra.


Mellesleg a kérdésedre a válasz, csak, hogy boldogan menj aludni: 1)nem. 2)szubjektív. 3)szubjektív.

2011. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

,,akkor megpróbálom elmagyarázni,h te is megértsd. Olvasd már el, mit írtam a kérdésben."


Csupán ezért szóltam, hogy értelmetlen a kérdésed. A válaszolónak mondod, hogy olvassa el még egyszer a kérdést és értelmezze, mikor az értelmetlen.


Egyébként többen megjegyeztük a helyesírást (nézd meg a százalékokat, és magad is látod)...

2011. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ha már annyira bölcs vagy, akkor szedd ki a vesszőt a „csak” és a „hogy” közül, te zseni :) Csak egy kérdés: vajon miért van az, hogy csak azokat nem zavarja, hogy elírtam valamit, akik egyetértenek velem ? Ti meg vergődtök, mert válaszolni nem tudtok, hanem inkább kötözködtek helyette. Nem értelmetlen a mondta, max. te nem érted, az meg nem az én hibám. Óvoda. De tényleg.
2011. szept. 26. 18:41
 18/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, az ilyen gyökerekkel nem tudsz mit kezdeni: ezek a magyarok, ennyit tudnak, ennyit látnak a világból. Itt kötözködik, csak mert tudja, hogy igazad van, de ha már elkezdte, akkor nem fog kihátrálni. Zabáljátok a gulyást és dicsőítsétek a szeméttel teledobált Budapesteteket, amit mellesleg egyetlen dolog miatt látogatnak annyian; híresen olcsó és sok fiatal prostituált miatt. Ja, és el ne felejtsetek a válaszom alján rápusztulni a piros gombra, mert nektek már úgyis csak ez maradt...
2011. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Ha már annyira bölcs vagy, akkor szedd ki a vesszőt a „csak” és a „hogy” közül, te zseni :) "


Nincs ilyen a kérdésedben. Ilyen viszont van:

"Gondolok itt arra, hogy pl. ezen az oldalon is sok olyat, aki bizonygatta, hogy Magyarországon olyan az életszínvonal..."


Nem szokásom ilyeneken lovagolni, de Veled kapcsolatban jól esik.

2011. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Megjegyzem szerintem ugyanaz az egy ember kötözködik veled, én is háromszor regiztem ide...
2011. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!