Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok magyar szeretik homokba...

Sok magyar szeretik homokba dugni a fejét?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. ezen az oldalon is sok olyat, aki bizonygatta, hogy Magyarországon olyan az életszínvonal, mint Nyugat-Európában, vagy hogy Budapest szebb, mint Bécs? Miért jó olyanokat állítani, ami nem igaz, és mi ennek az oka?
2011. szept. 26. 12:22
1 2 3
 1/25 MarySue ***** válasza:
65%
Ja, meg hogy Budapest világváros xD Azért ez is egy kicsit erős kifejezés! Egyszerűen csak jobb elhinni azt, hogy mindenki ismer és szeret minket, mint szembenézni azzal a ténnyel, hogy a világ 3/4-e azt se tudja, hol van az országunk.
2011. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Jellemző továbbá az a mentalitás, hogy ami nem az én utcámban történik, az nem probléma és nincs is, de ha az én utcámban történik, akkor figyeljen az egész univerzum, mert nekem gondom van.
2011. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Budapest szebb mint Bécs
2011. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a mi fővárosunk tisztaságilag úgy néz ki mint amit sugárban hánytak le, de ha belegondolunk rengeteg műemlék van ami szép meg jó a parlamentünk is nagyon szépen néz ki és még sorolhatnám. Egyébként Budapest tényleg szebb egy csomó más fővárosnál. De az a dzsuva ami van az rémes főleg hogy sok olyan utca van ahol szemétkupacok vannak és sok falfirka meg igénytelen lakóházak.

Lehet hogy sok olyan külföldi van aki azt sem tudja hogy mi az a Magyarország meg a fővárosunkat Bukaresttel keveri amin én agyvérzést kapok, de mégis aki érdeklődik a hazánk iránt annak tuti nagy élmény ha idelátogat és körbenéz.

2011. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Miért van sok magyar szeret feltenni hülye kérdés, ahelyett értelmes dologgal fogalkozik, és akkor az ország lesz szép.
2011. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"Miért van sok magyar szeret feltenni hülye kérdés, ahelyett értelmes dologgal fogalkozik, és akkor az ország lesz szép."


Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, nem kell ideírni marhaságot, köszi.

2011. szept. 26. 15:11
 7/25 anonim ***** válasza:

Olvasd el már a saját kérdésed, köszi.

Egyébként meg nem tudom milyen válaszokat vársz? Esetleg egy jóízű M.o. fikázást, nyavalygást szerettél volna összehozni, tudod, csak úgy jó magyarosan? Ha valaki szeret itt élni, vagy éppen tetszik neki Bp. akkor az hülye, mert csak Bécs lehet a szép? Mi van ha neki más értékek a fontosak mint neked? Egyébként meg mindenki előtt nyitva áll az út, oda mehet ahol tetszik neki.

2011. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Olvasd el már a saját kérdésed, köszi.

Egyébként meg nem tudom milyen válaszokat vársz? Esetleg egy jóízű M.o. fikázást, nyavalygást szerettél volna összehozni, tudod, csak úgy jó magyarosan? Ha valaki szeret itt élni, vagy éppen tetszik neki Bp. akkor az hülye, mert csak Bécs lehet a szép? Mi van ha neki más értékek a fontosak mint neked? Egyébként meg mindenki előtt nyitva áll az út, oda mehet ahol tetszik neki."


Látom, nem az eszedért szeretnek, akkor megpróbálom elmagyarázni,h te is megértsd. Olvasd már el, mit írtam a kérdésben. Az okra kérdeztem rá. Eddig világos, picim? Hol írtam, hogy csak Bécs lehet szép? Sehol, na látod. Ha nem tudod értelmezni a kérdést és válaszolni rá, akkor nem válaszolsz rá, ezt ugye megértetted?

2011. szept. 26. 15:51
 9/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Egyébként ha elolvasod a kérdésed, akkor láthatod, hogy értelmetlen. Enyhén ,,te beszélni magyar" beütése van.

2011. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mert elírtam, és szeretiket írtam szereti helyett? :D Te még semmit nem írtál el, ugye? Na, ez már szánalmas kötözködés csak.
2011. szept. 26. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!