Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Segíteni akart,...

Mit tegyek? Segíteni akart, de rettentő cikis helyzetbe hozott!

Figyelt kérdés

Sziasztok! A legjobb barátnőmnek régóta emlegettem egy srácot,hogy bejön meg minden.Mivel betudok lépni az ő facebookjába(ő is az enyémbe) láttam,hogy pont pár perccel ezelőtt írt neki. Én voltam a téma,írta a srácnak,hogy -"Ugye milyen szép lány ez az XY-on??" szegény fiú köpni-nyelni nem tudott hiszen nem is ismer,csak egy helyen élünk. Így egy hülye kislánynak fog nézni aki belevan zúgva csak nem mer kezdeményezni,pedig ez nem igaz,mert épp holnap akartam beszélgetni vele a buszon. Szóval reméltem értitek....Nagyon kellemetlen most nekem. Mit tegyek? Előre is köszönöm!

16L


2011. szept. 18. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fiút örökre, esetleg 2-3 hétig aztán hátha elfelejti, mert így egyik napról a másikra tényleg feltűnő lenne.
2011. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nem volt abban a mondatban amit írtál. Ettől nem tudott köpni nyelni a srác? Írhatta volna, hogy persze, tök aranyos, csinos bármit... Ez abszolút nem ciki!
2011. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
No de mit válaszolt a srác?
2011. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

*. Így egy hülye kislánynak fog nézni aki belevan zúgva csak nem mer kezdeményezni,pedig ez nem igaz,mert épp holnap akartam beszélgetni vele a buszon.


Peeeeersze, holnap. :) Mindketten tudjuk, hogy ez nem igaz, tehát amit hisz, az igaz. :)

Ettől függetlenül: emberek vagyunk, te is az vagy, ő is az, nem Istenek, nem tökéletesek. Nyugodtan beszélgess vele, mintha semmi nem történt volna.

2011. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Így egy hülye kislánynak fog nézni aki belevan zúgva csak nem mer kezdeményezni"

?? miért gondolna ilyesmire, amiatt, hogy valaki más írt neki? Nem nagyon látok összefüggést.

2011. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) De most ez tényleg igaz,mert már egy hete azt terveztem,hogy szólítsam meg,most a tervem már megvolt erre ez történt :S Komolyan elsüllyedek előtte,annyira átlátszó volt :// Már vissza sem írt neki ahogy néztem...
2011. szept. 18. 21:31
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért,mert az a másik valaki végig rólam irogatott neki,mint valami kerítő.Emlékszem még alsós korunkban szoktunk ilyet csinálni,hogy a barátnőkkel üzengettünk a nekünk tetsző fiúnak.:SSS
2011. szept. 18. 21:35
 8/16 anonim válasza:
Verd meg a bnőd, vagy te is írogass valakinek az ő facebookjáról!
2011. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fordítsd a hasznodra a dolgot: holnap mégis menj oda a fiúhoz, mondd meg neki, hogy tudsz róla, hogy a barátnőd rólad írogatott, de ez neked nagyon kellemetlen, és reméled, hogy nem gondolja, hogy Te kérted erre a barátnődet, ezúttal elnézést kérsz helyette... A válaszából tudni fogod, hogy van-e esélyed nála. Ha teszel neki, akkor mond valamit, amivel folytatni lehet a beszélgetést. Ha meg nem teszel neki, akkor rövidre zárja, azt mondja "semmi gond" - akkor meg azt tudod meg hogy kár hajtanod rá...
2011. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor holnap megmondom neki :) Remélem nem szúrta el az esélyemet nála,ha egyáltalán van :S :)
2011. szept. 18. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!