Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen szinten tolerálható...

Milyen szinten tolerálható panelban a zajongás? Mennyit viselnél el?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, albérletben élek egy panellakásban 4 haverommal. A többi haver fel szokott járogatni hozzánk, van, hogy egy nap 10en is vagyunk a lakásban. Nem ordibálunk, nem üvöltetjük a zenét, egyszerűen csak beszélgetünk, röhögünk. Viszont a szomszédok ezen ki vannak akadva, ki akarnak minket lakoltatni. Ezt megtehetik? Mi szükséges hozzá? Én úgy tudom, hogy csak este nem lehet zajongani, de olyankor nem is tesszük.
2011. szept. 17. 09:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
énis egyedül lakom panelba mint ahogy az előző válaszolo. szoktam zenét is hallgatni egész hangosan meg haverok is heti rendszerességel vannak nálam szoval biztos áthallatszodik valami mert nem vagyunk aza csendes társaság. én ugy oldottam meg h joban vagyok a környékemen lakokkal. buli előtt vagy után szoktam neki sütit sütni vagy pl melletem egy fiatal pár lakik néha ha szerzek valami különleges opiát áthivom őket egy kortyra ilyesmi. nem tellik semmibe mégis egész jo hangulatot teremtenek ezek az aproságok. vagy pl a folyoson szinte csak öreg nénikék laknak nekik is van h sok kaját csinálok és megkérdem h kérnek e. igy ha hangzavar is van elnézik. van mikor másnap mondják h most azért kicsit hangosak voltunk dehát semmi baj ilyen a fiatalság. szoval proáblj joba lenni. az also szomszéd volt h már feljött ráadásul pont olyankor mikor egyedül voltam h most milyen hangos vagyok...hát mondon...mind1 ilyen is van. meg annyira nem mernek ugrálni mert azért 2m meg 100kg vagy...meg a barátaim is kb ilyen nagyságrendüek. nemaz akibe szivesen belekötsz. de szerencsére szeretném azthinni h nem ezért hanem a normális kapcsolatunk miatt nem szoktak hisztizni a zaj miatt
2011. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!