Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tolerálható, hogy a...

Mennyire tolerálható, hogy a lányom keresztanyja sűrűn bulizni hívja a férjemet?

Figyelt kérdés
A férjem választotta a keresztanyát a baráti köréből,ez nekem már akkor sem tetszett,aztán bevallotta,hogy már bánja,hogy anno nem jött össze vele,amikor lehetett volna(kösz szépen), most meg bulizgatni járnak,jó nem ketteseben,hanem négyesben,vagy csak lányokkal megy,természetesen én nem tudok velük tartani,mert itthon kell maradnom a gyerekkel. Mi erről a véleményetek?
2011. ápr. 2. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lapát!
2011. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor jöhetnek az Ultimátumok.
2011. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nagyon féltékeny lennék a helyedben. De ha már ő a keresztanyja, akkor passzoljátok le neki néha-néha a gyereket és töltsél el egy romantikus estét a férjeddel. Egy keresztanya tartozik ennyivel!Nem? : )
2011. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Felénk azt mondják férfiember szerszáma nem kopik el, csak edződik ha néha idegen lyukban is jár!
2011. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kivágnám mint macskát sz@rni.És ez most téged meg nyugtat hogy nem kettesbe mennek hanem négyesbe?Szted egész éjszakás az ha valamit megakarnak oldani?Ne legyél naiv és lehet rosszul fog esni de ezer százalék hogy együtt vannak.
2011. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Én elmondanám neki, hogy rosszul érzem magam, és megkérném őt, ha lehet, akkor fogják visszább magukat, mert te is igazán elmennél szórakozni velük, és legyenek rád tekintettel....
2011. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Kitolhatsz vele, ha mondjuk el akar menni legközelebb bulizni a keresztanyával, akkor neki adod a kölyköket és te meg elmész a pároddal. Ha a párodnak és a nőnek ez nem tetszik akkor biliborítás!
2011. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg eleve már az gáz, hogy te legyél el otthon a gyerekkel, amíg a drága férjed szórakozik... Passzold le neki a gyereket és menj te is el a barátnőiddel. Nagyon tapintatlan a férjed, ráadásul egy olyan nővel, akiről nyíltan kijelenti, de kár, hogy nem jöttünk össze?! Mondom én először megpróbálnám a férjem ugyanolyan kellemetlen helyzetbe hozni, mint ő is engem, aztán jöhetne a beszélgetés.
2011. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Szerintem is lapát...az ilyen nem férj!hány évesek vagytok amúgy,ha lehet tudni?
2011. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez hihetetlenül felháborító! Hogy engedheted, hogy ezt tegye veled? Én már amiatt a beszólás miatt, hogy bánja hogy nem jött össze vele vérig sértődtem volna és igazán kapálózhatott volna, hogy kiengeszteljen. De ezek után meg tutira dobnám a helyedben. Tudom, nagyon nehéz így a gyerekkel, de ne higgye már azt, hogy a gyerek miatt most jól magához láncolt és bármit megtehet veled, mert úgysem mered elküldeni.

Az egyik barátnőm most válik, hat hónapos terhesen. Ott is nagyot nézett a delikvens.

2011. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!