Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tolerálható, hogy a...

Mennyire tolerálható, hogy a lányom keresztanyja sűrűn bulizni hívja a férjemet?

Figyelt kérdés
A férjem választotta a keresztanyát a baráti köréből,ez nekem már akkor sem tetszett,aztán bevallotta,hogy már bánja,hogy anno nem jött össze vele,amikor lehetett volna(kösz szépen), most meg bulizgatni járnak,jó nem ketteseben,hanem négyesben,vagy csak lányokkal megy,természetesen én nem tudok velük tartani,mert itthon kell maradnom a gyerekkel. Mi erről a véleményetek?
2011. ápr. 2. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Te voltál a szamár ló helyett,de ő még mindig a lovat akarja,az arcodba is mondja,nem tisztel téged,semmibe vesz,látszatházasság ez sajnos,tuti hogy férle mászkált már töbször is...
2011. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Manapság már mindenki félrekefél, nem tudom mit vagy ezen meglepődve. Szerezz be te is valami szeretőt és járj el vele te is csörögni, addig vigyázzon ő a pulyára!
2011. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Ááááá, én nem tenném lapátra. Ugyanazt csinálnám vele, amit ő velem. Szép lassan, hogy ne legyen feltűnő. Elkezdeném apránként adagolni neki, hogy találkoztam egy régi ismerőssel, akiért anno úúúgy odavoltam, vagy ő értem, de nem történt semmi. Nem azt mondanám, hogy bánom, hanem hogy kíváncsi lennék milyen lett volna vele az ágyban. Aztán egyre többször szóba hoznám. Aztán megemlíteném, hogy meghívott. Aztán elmennék vele bulizni. Áradoznék róla. Szzegény párát úgy kiakasztanám, hogy eszébe se jutna többé ilyeneket mondani.

Ha ez sem segít? "Álmomban" a nevét mondogatnám...:-)))

2011. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A férjem 33,a keresztanya 23,én 30 éves vagyok.
2011. ápr. 4. 07:47
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Véleményem szerint nem szabad ugyanazt művelned vele mint amit ő tesz veled. Azért mert ő egy gerinctelen alak, neked nem kell lesüllyedned a szintjére. Szerintem maradjon meg a tartásod, te ennyivel is több leszel. Aztán majd szégyenlheti magát idős korában, mikor visszagondol a régmúltra, hogy igen, ebben a nőben voltak értékek. Bezzeg a keresztanyuban meg bennem....

2011. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb korban van a riherongy!!!!!Én biztos nem engedném.Már válaszoltam de ezt nem hagyhattam ki hogy láttam hány éves a párodnak meg korához képest elég hülye felfogása van hogy 33 évesen még a bulin jár az agya kis csitrikkel a gyereke meg az asszonya meg üljön otthon.
2011. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akart a férjed gyereket,mert lehet nem.Ő lehet még élni akart volna,és ezért jár el,mert nem akarja a kis családot,mert még nem érett rá,van aki sose érik meg rá.
2011. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!