Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tönkre akarnak tenni!

Mit tegyek? Tönkre akarnak tenni!

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel csak msnen tartottam a kapcsolatot,és múltkor durván beszólt egy osztálytársamnak ráadásul úgy hogy azt mondta hogy én írtam ezért a fél osztály megutált. Elvesztettem a becsületem náluk. Mikor ezt felróttam a fiúnak,összevesztünk,és most elhatározta hogy tönkreteszi az életemet,rámharagítja az osztálytársaimat és fogalmam sincs mit akar tenni ellenem - és hogy én mit tegyek. Kérlek segítsetek,a fiú egy pszihopata fasiszta állat,kész mindenkit elvadítani mellőlem!!
2009. ápr. 22. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hanyadik osztályos?
2009. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem válts iskolát :)
2009. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
14 múltam,kb másfél hónap és befejezem a nyolcadik osztályt :(
2009. ápr. 22. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs ez egy kicsit túlspirázva? Nagyon indulattól fűtött az egész. Le kellene higgadni és elgondolkodni!
2009. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy durva megoldás, de szerintem ki kell állnod magadért nyilvánosan, méghozzá minél hamarabb. Gondolok arra, hogy mondjuk egy óra előtt szót kérsz, (akár a kedvenc tanároddal ezt meg is beszélheted, hogy legalább csend legyen és hallják, amit mondasz, a mondandód után pedig kezdődik az óra és mire vége egy picit le is higgadhatnak a kedélyek) amikor mindenki ott van, és elmondod, hogy téged megvádoltak valamivel, amit nem követtél el és ez rosszul esik. Az illetőt nem kell megnevezned, (valószínűleg úgyis tudja mindenki) de mondd el azt is, hogy további dolgokat tervez ellened és előre szólsz, hogy további rágalmakat legyenek szívesek nem kritikátlanul elfogadni. Aztán azt mondod, köszi, hogy meghallgattatok, csak ennyit szerettem volna mondani és kész. A legtöbb ember azért értékelni szokta, ha valaki kiáll az igazáért, főleg, ha azt nem más emberekre való mutogatással intézi, csak és kizárólag a saját érzéseiről ad számot. Ezek után nyugodtan szemébe nézhetsz bármelyiknek.
2009. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már egy egész éjjelt átgondolkodtam ezen,és továbbra is csak ott tartok hogy ha ez a szemét előszedi a múltambeli baklövéseket,akkor végem van. Gondoltam hogy visszavágok ha valamit tesz ellenem újra,mert én is tudok róla elég adatot ahhoz hogy jó sok kellemetlen helyzetbe tudjam hozni,de félek hogy valami olyat tesz emiatt,hogy szó szerint mindenki megutál:(
2009. ápr. 22. 20:35
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a 20:30-as válaszolónak,jó megoldás,csak túl gyáva vagyok ilyesmihez. egyszer már elvesztettem a barátaimat úgy hogy részben neki is szerepe volt ebben de akkor megbocsátottam,és az ex-barátokra fogtam rá hogy az ő hibájuk hogy megharagudtak rám,egyszerűen bele voltam bolondulva abba hogy végre volt valaki aki helyes volt,okos és engem is jófejnek tartott,és befolyásolható lettem.


azt hiszem megvárom mi fog történni,és ha lép valamit akkor alkalmazom a kiállok és megmondom lehetőséget:)

2009. ápr. 22. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:

a 20:10-es válaszoló vagyok.

Akkor hagyd már az egészet a fenébe.

Ezt a másfél hónapot kibírod már. Utána már úgy se látod őket soha többé, mármint osztálytársként.

2009. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is e fiú példáját követem, Engem az állitana meg

ha megölnének. Őszintén. Nem hiszem hogy abba fogja hagyni. Sztem nem birsz semmit ellene.

2009. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!