Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elegem van az osztálytársaimbó...

Elegem van az osztálytársaimból, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány hülye osztálytársam a hátam mögött mindig le b*ziz. Nem tudom mit tegyek. Nem vagyok homokos, volt már barátnőm, de ezzel kikészítenek. Már megmozdulni sem merek mert félek, hogy megint kezdik. Már az iskolaváltáson gondolkozom... F/14
2009. ápr. 22. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük. Ha vannak barátaid, legyél velük, vagy ami még jobb, legyél a lányokkal. :) Hidd el, nagyon jól fog jönni később, ha már ebben a korban jól "bejáratod magad" köztük, és megismered őket. És most csak szimpla baráti jellegű ismerkedésről beszélek. Nem kell barátnőt hajhászni a szó szerelmi értelmében, csak a tényleges barátiban; emberileg ismerkedj, beszélgess, legyél velük. Egyrészt csodálatosan jó társaságot tudnak nyújtani, ha a megfelelőket szemeled ki, másrészt pedig még irigykedhetnek is majd rád azok, akik most cukkolnak. :)


Amúgy van valami okuk erre azon kívül, hogy hülyék? Netán hosszú a hajad, vagy úgymond "nőies" az alkatod, esetleg a járásmódod, vagy magas a hangod?

2009. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát a hajam hosszabb de nem azért, mert van másnak is az osztályban hosszú haja. Nem tudom egyébként miért. Talán néhány mozdulatom olyan, de én olyankor általában hülyéskedek... Próbáltam már, hogy nem figyelek rájuk, de egyszerűen nem ment... Nagyon rosszul esik.
2009. ápr. 22. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondom, rájuk se ránts. Hidd el, ki lehet bírni - kibírtam én is, pedig gyakorlatilag egész általános alatt végig csesztettek. Gimiben aztán máris jobb lett a helyzet.


No de egyébként is, lényeg, amit fenn írtam: vegyülj a lányok közé. Hidd el, neked is jó érzés lesz a társaságukban lenni, és sokkal könnyebben meg is feledkezhetsz az idiótákról. :)

2009. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik mindig, ha ezt mondják, hogy pl. "bocs, de én nem vagyok b*zi, akármennyire is szeretnéd, te kö***g". Ha nem tagadod le, az beleegyezés is lehet. Háborodj fel, szólj be bekik. Védd meg magad, ne félj. Merj megmozdulni, merj visszaszólni. Akkor látni fogják, hogy nem vagy félős. A látszat a lényeg. Akkor is, ha tényleg félsz tőlük, mutasd magad erősnek.
2009. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Egyébként csak azért rossz, mert még 4 évem van ezen kívül gimiben... (hatosztályosba járok) Egyébként meg azért is kezdtek el részben szekálni mert év elején egész végig csak lányokkal voltam.
2009. ápr. 22. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg azért is kezdtek el részben szekálni mert év elején egész végig csak lányokkal voltam."


Akkor főleg jó. :D Nagyon emlékeztetsz a tíz évvel ezelőtti önmagamra... és ahogy múlt az idő, én nevettem a végén. Te is így leszel, nyugodt lehetsz. :) Nagyon jól járatos leszel a lányok terén, és ez egy életre szóló előny. Míg azok, akik most b*ziznak, később vagy egyedül maradnak, vagy belőlük lesznek a tragikus családi történetek negatív "hősei". Vagy kijózanodnak, persze, de sajna ez a legritkább.


No mindegy. Lényeg, hogy akkor teljesen jól csinálsz mindent, nincs semmi aggódnivalód. Ha a fiúk között is van pár normálisabb, nyugodtan haverkodj velük is... ami meg a csesztetőket illeti, jó volt az előző válaszoló ötlete, nyugodtan mondd meg nekik, hogy bármennyire is szeretnék ők, te akkor is a lányokat szereted, és nem fogod elkapni őket hátulról. :D


[Az automata hozzászólásszűrő meg elmehet a hadd ne mondjam, hova. Az igazi trágár vadbarmok szabadon garázdálkodnak az oldalon, aki meg teljesen normálisan akar beszélni egy felvetett témáról, azt meg folyamatosan zaklatja. Óriási, nagyszerű és csodálatos, hódolatom minden kiváló illetékes szakinak. Remek munka, fiúk, csak így tovább...]

2009. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2009. ápr. 22. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen. :) Kitartás, te fogsz nagyon jól járni a végén. :)


(Plusz esetleg ha gondolod, talán érdemes lehetne eljárnod valami önvédelmi tanfolyamra. Karate, kung fu, vagy ami tetszik... Csak amúgy preventatív jelleggel, ha netán a csesztetők fizikailag is akarnának majd erősködni, ne érjenek váratlanul. Te természetesen soha ne erősködj velük magadtól, csak ha ők zaklatnának téged, ne legyél kiszolgáltatva.)

2009. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!