Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit akart ezzel mondani a ...

Mit akart ezzel mondani a tanarom?

Figyelt kérdés
Van egy tanarom, akivel jo a kapcsolatom. Nagyon jo! mindent megosztok vele. :) es o is ugyvettem eszre bir. Nagyon jo vagyok a tantargyabol. ma talalkozott anyukammal, es anyukam mondta, hogy orul, hog megismeri azt az embert aki megszerettette velem a tantargyat...blablabla... es erre a tanar engem nezett es nezett es mosolygott es mondja; hat ahhoz o is kellett nem? es mosolyogott... en ezt ugy eretttem, hogy buszke ram, vagy nemtudom, de mindenkepp dicseretnek fogtam fel, de a baratnoim szerint ugy ertette, hogy lassan de azert megis megszerettem. (szoval, hogy nem volt konnyu velem) ti hogy ertenetek ezt?
2009. ápr. 21. 16:55
 1/7 anonim válasza:
72%

szerintem a tanár mind a kéttőt érthette de nem ismerem, nem tudom, hogy, hogy szokott gondolkozni gondolok most arra hogysokmindent ért-e áttvitt értelembe, ha ez ígyvan akkor lehetséges, hogy a barátnőidnek van igaza.

Az én véleményem az, hogy szerintem a tanár büszke rád:D

Milyen tantárgy?(ez esetleg, ha megmondod lehet többet tudok segíteni)

2009. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Úgy gondolom hogy ez dicséret.Nem értek egyet a barátnőiddel.
2009. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a magyarázat:


Úgy értette, hogy egymaga kevés lett volna ahhoz, hogy megszeresd a tantárgyat, Te is kellettél hozzá!


Szerény volt, nem sajátította ki magának egyedül az érdemet anyukád előtt sem, véleménye szerint a sikerek mögött egyrészt ő tudása, munkája, másrészt viszont a te szorgalmad, kitartásod áll.


Tehát színtiszta dicséret!

2009. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Mivel én is pedagógusi pályára szántam el magam, a másik oldalról tudom megközelíteni a kérdést:

Biztos dicséret is volt benne, de a barátnőidnek is lehet igaza. De attól, hogy nehéz volt, miért ne lehetne dicséretes is?

Miért ne dicsérhetne meg annak ellenére, hogy nehezen, de sikerült?

A tantárgyhoz tényleg nem elég csak a tanár. "Hát ahhoz ő is kellett, nem?" = "Ez nem csak rajtunk múlt. A lánya (fia?) is nagyon sokat tett érte, hogy ez megvalósuljon"

Szóval nyugodtan vedd dicséretnek, de ne keseredj el a barátnőid válaszán se! :)

2009. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
rajtunk helyett rajtam. bocsi, siettem.
2009. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy érteném, hogy nekem is részem volt ebben a sikerben.
2009. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ez ekkora agyalást indított el benned? Örülj neki, hogy jól megvagytok a tanárotokkal, ennyi. :)
2009. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!