Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok valami sovany,...

Nem vagyok valami sovany, kicsit duci vagyok es az egyik kulonoramon a tanarom azt mondta, hogy megveri a hurkaimat..Mit akart? Meg akart bantani? Vagy mi van most?

Figyelt kérdés
.:|(viccbol, mert nem mertem mondani a valaszokat). Szerintetek direkt akart megbantani? egyesek szerint viccelt, es mindenkinek vannak hurkai vegulis, csk valakiknek vekonyabbak valakiknek vastagabbak. De en nmtom. ami igaz az igaz....szuper kedves megerto VICCES tanarrol van szo..:| Szerintetek mit akart?
2009. márc. 20. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem vicelni. Talán tetszel neki.
2009. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha "szuper kedves megerto VICCES tanarrol van szo" akkor szerintem csak viccelt es nem akart megbantani.Sokszor van,hogy az ilyen tanarok azoknak szolnak be ilyesmiket akiket birnak,persze nem mindig,de szerintem akkor se akart megbantani.
2009. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
poén volt csak de szerintem is lehet bejössz neki...
2009. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi szepen :D

hat mondjuk en szeretem a tanart, de azt ketlem, hogy bejonnek neki, meg tul fiatal vagyok...:( de nah... legalabb annyi, hogy nem megbantani akart szerintetek :D koszi minden valaszolonak!

2009. márc. 20. 19:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy kaptam egy privit, hogy mire ertem. Hat a hurkara. mert az hogy megver azt tudom, hogy viccbol. de a hurkarol van szo. Ti is arra ertettetek gondolom/remelem ;) :)
2009. márc. 20. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetszel neki, de az ilyen szuper, kedves, megértő, vicces tanárokra vigyázni kell. Tudatni akarta, hogy neki tetszenek a "hurkás" lányok. Tartsd meg a tisztes távolságot
2009. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat sajnos nem szeret...:( mert eleg sok lanyal viccelodik! :( meg epp azert mert vicces mindenkivel vicces...rendes oran vlm kifejezetten szemet, csk kulonoran, meg mikor kettesben vagyunk, vagy mikor levelezunk aranyos :) de akkor nagyon...:D hnap lesz megint vele oram. Ezek utan, hogy elmeseltem, hogy massal is vicces, meg h rendes oran velem nem viselkedik kulonosebben, ezek utan is azt mondjatok, hogy bejovok neki??? de ha tegyuk fel nem is jovok be neki szerelmileg, bir engem ugye? ez nem azert volt, hogy tudassa velem, hogy kover disznonak tart...?!
2009. márc. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!